Telefonai ir jų dizainas: kokį pasirinkti?

Naujo dizaino telefonaiKažkada, dar ne taip ir seniai, telefonai buvo nepakeičiama priemonė, skirta susisiekimui su toliau esančiais žmonėmis. Niekam nerūpėjo jų funkcionalumas ar dizainas – prabanga buvo jį turėti. Keičiantis laikams, vis plėtėsi mobiliųjų telefonų galimybės ir jie tapo įrenginiais, skirtais ne tik skambučiams ar žinutėms, bet ir muzikos klausimui, fotografavimui. Dabar programėlių pagalba telefonais galima sportuoti, stebėti savo dienotvarkę, gaminti maistą, apsipirkti internetu ar net vystyti verslą. Kadangi telefonai tapo tokia neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, prieš rinkdamiesi naują įrenginį, žmonės atsižvelgia ne tik į jo galingumą ar funkcionalumą – be galo svarbiu tapo ir dizainas. Skirtingi gamintojai daug dirbo, kūrė ir pasirūpino, kad jų telefonai turėtu bruožus, pagal kuriuos jie tapo atpažįstami rinkoje. Kaip dizainą pritaikyti pagal savo poreikius?

Solidus įvaizdis

Žmonės, vertinantys paprastumą ir solidumą, mėgsta aiškias linijas ir klasikines spalvas. Jiems patinka juodų, sidabrinių atspalvių telefonai, kurių dydis puikiai telpa delne. Paprastai tokiems telefonų naudotojams imponuoja ryškūs arba kiek lenkti kampai – svarbu, kad jie netrukdytų naršyti, rašyti žinutes ar laikyti telefoną rankoje skambučių metu. Solidumą renkasi ir įvairios įmonės, kurioms svarbu, kad jų darbuotojai sudarytų gerą įspūdį apie jų kompanijas, prekės ženklus. Kad savo verslą dar labiau išskirtumėte ir darytumėte pastabesniu, telefono dizainą galite paįvairinti išskirtiniais įdėklais ar graviūra ant dangtelių, atspindinčia įmonės stilistiką, brandą. Taip vadinamieji darbiniai telefonai atrodys ne tik solidžiai, bet ir stilingai, išskirs jus iš minios.

Žaismingi telefonai

Kai kuriems telefonai asocijuojasi su jų asmenybe, todėl norisi, kad šių įrenginių dizainas puikiai atspindėtų savotišką stilių ir būtų unikalus. Todėl telefonų gamintojai pasistengė, kad net ir patys moderniausiu bei šiuolaikiškiausi jų modeliai turėtų keletą variacijų, kuriose vyrauja ryškesni atspalviai, kiek kitokios formos. Spalvingus telefonus ypač mėgsta moteriškosios lyties atstovės, kurios jų dangtelius ar įvairius priedus keičia pagal savo aprangos stilių, nuotaiką bei aplinkybes. Ši mada atskriejo ir į Lietuvą, tad kitą kartą eidami gatve apsidairykite: nė neabejojame, kad žmonių rankose išvysite ne vieną išskirtinį, dar nematytą telefono dizainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *