Kaip gyventi, kol taiso skalbimo mašiną

Sveikintinas sprendimas yra skalbimo mašinų remontas, nes ne kiekvienas žmogus iš tiesų laiku imasi savo namų tvarkymo ir skalbimo mašinos remonto. Kartais sugedusi buitinė technika pas žmones stovi metų metus, o jiems tenka gyventi su pusėtinai veikiančia technika arba išvis tarytum užšaldyta. Tačiau visada galima tiesiog labiau pasistengti ir pradėti tvarkytis bei darbuotis iš peties. Štai skalbimo mašinos gali būti panaudotos protingai ir tikslingai, jeigu bus sutaisytos, jeigu ir vėl galės dirbti bei funkcionuoti tikrai našiai. Tik ko trūksta? Pasiryžimo pagaliau nuvažiuoti pas meistrą, ten palikti savo buitinę techniką ir laukti, kol viskas bus atlikta.

Išgyventi neskalbus

Skalbimo mašinų remontasTačiau yra vienas niuansas. Kol vyksta skalbimo mašinų remontas, jums tenka pagyventi neturint skalbimo mašinos išvis. Žinoma, jeigu ją nuvežėte vos tik šiai nustojus veikti, tai nieko nepralošėte – šiaip ar taip jau neturėjote kuo skalbti. Bet jeigu ją nugabenote tuomet, kai skalbimo momentas dar būdavo įmanomas, tik erzinantis (pvz., kažkuri funkcija neveikdavo, ant žemės pratekėdavo vanduo ar pan.), tai galite ir gailėtis. Juk turėjote nors ir pagedusią, bet dar šiek tiek veikiančią skalbimo mašiną, o dabar neturite jokios… Tačiau nereikia graužtis. Tai tik laikinas nepatogumas, o kol neturite skalbimo mašinos, galite rasti kitų skalbimo alternatyvų.

Skalbti rankomis po truputį

Paprasčiausia, bet gal ne didžiausią komfortą užtikrinanti – kasdieninis skalbimas rankomis. Tiesiog kartais galite pabandyti skalbti vonioje ar kriauklėje savo drabužius nedideliais kiekiais. Tai nėra labai sunku, kada visą laiką nešvarius rūbus po truputį skalbiate, o ne kaupiate skalbinių krepšyje. Mat taip darbuojantis galima net nepastebėti, kaip viskas visada bus švaru. O ir jums neteks užsidaryti valandai vonioje su skalbiniais ir skalbimo mašina. Taigi, protingai naudotis skalbimo funkcijomis galima nors ir dabar.

Važiuoti skalbtis pas tėvus

Kitas protingas pasirinkimas – lankytis pas tėvus su dideliais skalbinių krepšiais. Tą galima padaryti ir tai būtų gana įdomus pasirinkimas, kadangi skalbti pas tėvus galima labai paprastai. Tėvai visada mielai jums viską nemokamai išskalbs, o mama gal net ir išlygins. Tėvai tam ir yra, kad jie galėtų kartais pasijausti reikalingi.

Važiuoti į privačią skalbyklą

Jeigu jūsų mieste yra privati skalbykla, galite užsukti ten. Tiesa, tai nėra itin populiari paslauga Lietuvoje, todėl mažuosiuose miestuose tikrai viešos skalbyklos nerasite, bet galite jos ieškoti didmiestyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *