Šviestuvai su judesio ar garso jutikliu ir jų poreikis

Naujausios technologijos ir jų spartus augimas padeda mums lengviau išsiversti daugelyje gyvenimo sričių. Neaplenktas liko ir interjero dizainas. Be masažuojančių, pulteliu valdomų krėslų ar pakeliamų stalų labai svarbi ir apšvietimo sistema. Nors atrodo, kad šioje srityje būtų sunku išrasti kažką naujo, pastaruoju metu vis labiau populiarėja šviestuvai su judesio jutikliu. Priklausomai nuo poreikio, žmonės gali įsigyti šviesos šaltinius, kurie reaguos į menkiausią judesį arba šviestuvus, kuriems aktyvuoti gali prireikti stipresnio veiksmo, pavyzdžiui, garso. Tokiais atvejais signaliniu ženklu gali būti laikomas suplojimas, spragtelėjimas pirštais ir pan. Žinoma, tokios apšvietimo sistemos reikalingos ne kiekvienuose namuose ir turi aiškią paskirtį. Kuomet tikrai reikalingi šviestuvai su judesio jutikliais?

Lauko šviestuvai

Šviestuvas laukuiJei gyvenate nuosavame name ir ypatingai saugote savo turtą, jums tikrai nepakenks lauko šviestuvai, turintys automatinius judesio jutiklius. Taip galėsite stebėti, ar jūsų kieme nesišlaisto neaiškūs asmenys ir laiku imtis reikiamų priemonių. Tačiau, prieš įsigyjant tokią apšvietimo sistemą, gerai pagalvokite, ar sugebėsite objektyviai reaguoti į situacijas, kuomet šviestuvai įsijunginės be rimtos priežasties, pavyzdžiui, prabėgus laukiniam gyvūnui. Jei nenorite perdėto nerimo, perkant įrangą lauko apšvietimui atkreipkite dėmesį, kad šviestuvai turėtų ne tokius jautrius judesio jutiklius ir nereaguotų į kiekvieną krustelėjimą.

Didelės erdvės

Įrenginėjant dideles patalpas, kuriose planuojate įmontuoti ne vieną šviestuvą skirtingose vietose, didelė tikimybė, jog norint įjungti visas šviesas ir aplakstyti visus kampelius, kuriuose įrengti jungikliai, sugaišite nemažai laiko. Tokioms erdvėms puikiai tinka šviestuvai su garso davikliais, reaguojantys į tam tikro dažnio ar decibelų garsus. Tad jei būsite viename patalpos gale, jums nereikės keliauti į kitą vien tam, kad įjungtumėte apšvietimo sistemą – pakaks suploti, patrepsėti ar atlikti bet kokį kitą veiksmą, kuris automatiškai įjungs / išjungs šviesą.

Miegamasis

Miegamasis – tai kambarys, kuriame norisi ramybės, jaukumo, švelnios atmosferos. Daugelis žmonių susiduria su nepatogumais, kuomet prieš miegą skaitant knygą ar sklaidant žurnalą tenka keltis iš lovos vien tam, kad būtų išjungta šviesa. Jei sieninės lempos skleidžiamo šviesos ryškumo nepakanka tam, kad išspręstumėte šią bėdą, pabandykite įsigyti šviestuvą su garso davikliu. Taip nereikės vargti, keltis iš lovos ir be reikalo budintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *