Virtuvės pasirinkimas: atskira ar sujungta su svetaine?

BaldaiJeigu norite stilingos virtuvės, jums tikrai padės ją sukurti J&G baldai, su kuriais galite konstruoti ne tik atskirą, bet ir su svetaine sujungtą virtuvę. Žinoma, jeigu mėgaujatės interjero kūrimu, tuomet jums patiks šie nestandartiniai baldai virtuvei. Kaip kurti jaukų į interjerą, patarimų internete dabar tiesiog apstu. Tačiau pirmiausiai jums reikia nuspręsti, kokios virtuvės iš tiesų norite: sujungtos su svetaine, ar visiškai autonomiškos, kuri galėtų būti tik jūsų, tik jums ir be svetainės. Pakalbėkime apie skirtingus šių virtuvių tipus ir tai, kaip J&G baldai galėtų padėti jas įkurti.

Atskira virtuvė

Jeigu namuose gyvena keli privatumą itin mėgstantys žmonės, tuomet galbūt jie mėgsta ir atskirus kambarius, nesujungtus į kažkokias bendras erdves. Gal kažkam reikia gero darbo kambario, į kurį niekas niekada nekištų nosies. Tokiu atveju, galima šiame kambaryje paprasčiausiai pasistengti sukurti jaukią erdvę, kurioje būtų galima veikti, ką jums norisi. O virtuvę su moderniu internetu ir gerais baldais įrengti atskirai. Tada, kol vienas žmogus valgys ar gaminsis, kitas galės netrukdomas dirbti ar medituoti savo privačioje erdvėje. Žinoma, per pastaruosius metus labai išpopuliarėjo būtent sujungtų virtuvių modelis, tačiau galbūt jūs esate tas žmogus, kuriam šios naujovės nelabai patinka. Na ir viskas gerai, jeigu tik finansai leidžia, visada galite pasirinkti sau patiems patogesnį variantą, virtuvę, kokios tikrai norite.

Virtuvė su svetaine

Dažniausiai tokiam sprendimui gali labai praversti ir nestandartiniai baldai virtuvei. Mat kuriant dvigubos paskirties erdvę dažnai pasitarnauja ir nestandartiniai baldai, turintys kelias funkcijas. Tarkime, jeigu norite svetainę jungti su virtuve, tai bus naudinga, kada virtuvė bus su kompaktiškais, atsilenkiančiais baldais, darbo baldais, kurie nenaudojami kažkur tarsi pasislepia. Toks išplanavimas net ir nedidelės kvadratūros namams suteikia didelės erdvės pojūtį. Jums neužima vietos siena, nereikia prie jos statyti spintų papildomų. Tiesiog viską sudedate į vieną gražų derinį. Be to, virtuvėje mes mėgstame ir pastatyti kokį nors staliuką. Šiuo atveju, staliuko tarsi nebereikia, kadangi valgymas vyksta svetainėje. Arba galima patogioje vietoje pastatyti vieną bendrą stalą valgymui, o prie svetainės baldų – staliuką kavai, laikraščiams. Tai labai patogu ir namuose liekančioms motinoms, jeigu jos nori gamindavosvalgyti vis tiek matyti savo vaikus. Taip pat ir pakvietus svečių – nereikia jų palikti vienų, kol jūs iš orkaitės traukiate kalakutą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *