Ginklui reikia seifo

Jeigu namuose norite turėti ginklą, privalote turėti ir seifą. Lietuvoje pats ginklas kainuos mažiau negu geras safe room. Be to, seifas turi būti nedidelis ir skirtas ginklo laikymui, o ne kažkoks specialus panikos kambarys. Mat egzistuoja ir tokių seifų, kurie kitaip vadinami panic room construction. Jeigu manote, kad jums toks kambarys praverstų, galite įsigyti tokį seifą. Tačiau dėl ginklo tiek stengtis nebūtina.

Kaip gauti ginklą

MacysTaigi, kai kalba eina apie ginklus, reikia paminėti, kad Lietuvoje ginklą galima gauti trimis keliais. Vienas yra savigynos tikslas, kitas sportui, trečias tarnybai. Sportui ginklus gali gauti tik žmonės, turintys profesionalaus sportininko, kai veikla susijusi su ginklais, veiklai. Pamiršome paminėti, kad taip pat galima gauti ginklus ir medžioklei, tačiau tai kartais taip pat priskiriama sporto kategorijai. Visais atvejais žmogus, norintis turėti ginklą, taip pat turi gauti bei turėti ir seifą. Tik seife jis gali laikyti ginklą tada, kai jo tiesiogiai nenaudoja. Nesvarbu, kokiu tikslu turi ginklą, tu neturi jo naudoti be pagrindo. Jeigu tai – ne tarnybinis ginklas, negali ginklo viešai rodyti ir demonstruoti, turi jį slėpti. Manoma, kad viešas ginklo demonstravimas gali provokuoti neramumus ar netgi sėti baimę.

Gauti ginklą savigynai dažnai nori ne vienas, nesaugiai besijaučiantis žmogus. Toks daiktas praverčia, jeigu gyvenate prastos reputacijos rajone ir vakarais bijote pareiti namo. Norint gauti ginklą savigynai, reikia praeiti nedidelius kelių valandų mokymus, išlaikyti testą, pateikti dokumentus dėl visiškai geros savo psichinės sveikatos būklės. Kadangi ginklas yra pavojingas, tai potencialiai neprognozuojamiems žmonėms jis nebus suteikiamas. Ir žinoma, reikia įrodyti, kad namuose turi seifą, kuriame ginklas bus laikomas. Laikant ten ginklą, siekiama apsaugoti žmones nuo galimo pavojaus, nuo neteisėto ar nereikalingo ginklo panaudojimo.

Kiti savigynos būdai

Beje, jeigu norite apsiginti, nebūtinai turite naudoti agresyvų ginklą. Jums taip pat padėti gali ir kitokie savigynos būdai. Tarkime, tai gali būti tokie ginklai, kurie jums nesukels didelių problemų, kurie leis jums jaustis saugiai, tačiau nebus tokie pavojingi. Tarkime, tai gali būti skėtis su metalinius strypu. Taip pat Lietuvoje leidžiama be leidimo turėti pipirinių arba ašarinių dujų. Beje, moterys sako, kad vienodai gerai veikia ir plaukų lako flakonėlis, su kuriuo taipogi galima purkšti tiesiai į akis ir tai sutrikdys žmogų, kuris puola.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *