Vilniaus buhalteriai savaitę dirbs prie ežero

Nors esame įpratę manyti, kad buhalterines paslaugos Vilniuje galbūt yra sausas, monotoniškas darbas be fantazijos, tačiau metas griauti tokius mitus. Sodybos prie ežero – štai kas taps naujaisiais vienos firmos Vilniaus buhalterių biurais. Įmonė planuoja vasarą leisti smagiai. Tereikia surasti tokio tipo kaimo turizmo sodybų, kuriose būtų galima ir tinkamai ilsėtis, ir dirbti.

Vasara Vilniuje

Buhalteriniai sprendimaiKaip sako buhalterių Vilniuje vadas, darbas vasarą iš tiesų žmones, dirbančius sostinėje, kartais varo į liūdesį. „Nors ir esame gražiausiame Lietuvos mieste, nors ir turime puikias biuro patalpas, nors kolektyvas labai geras, bet žmonėms būna liūdna, kad jie ne gamtoje. Šiai vasarai besibaigiant supratome, kad visi iki vieno ilgimės studijų arba mokyklos laikų, kada galėdavome vasarą praleisti gamtoje. Mat daug kas studijavome Vilniuje, o šiltuoju sezonu važiuodavome kur nors į gražias vietas prie ežerų ar jūros. Taigi, dabar, kai prie 30 šilumos su kondicionieriais sėdi biure, supranti, kad tas „suaugusiojo gyvenimas“ gana tvankus. Tačiau, palaukite, kas mus pastatė į tokią padėtį? Ar tik ne mes patys? Juk niekas mums neliepė sėdėti tame biure. Todėl nusprendėme pakeisti darbo aplinką ir vasarą keliauti per kaimo turizmo sodybas bei jose dirbti“, – pasakoja vadovas.

Suvienys kolektyvą

Kaip sako jis, tai kartu bus ir gera proga susivienyti kolektyvui, dar labiau susidraugauti. „Džiaugiuosi, kad mūsų buhalterių įmonėje žmonės yra draugiški, supratingi, daugumos charakteriai gerai sutampa. Tačiau mums trūksta daugiau interesų, ne tik darbinių. Todėl tokios komandiruotės leis labiau susidraugauti. Kartais darome įmonės vakarėlius, bet ne visi nori į juos keliauti, arba ne visi gali. O kai tai vyksta taip retai, tai ir pasimiršta greitai. Tegul ši vasara būna susivienijusiam kolektyvui, kartu leidžiančiam laiką“, – sako jis.

Darbas ir pramogos

Vadovas priduria, kad vasarą galima sukurti ne tik puikią erdvę darbams, bet ir nuostabią vietą pramogoms. Tik reikia nebijoti laužyti standartų ir padaryti kažką naujo. Dėl to darbas tokiu metu, vasarą, yra vis tiek darbas. Tačiau yra skirtumas, ar po darbo dar per visą pridulkėjusį miestą važiuoji namo, o tada nežinai, ar dar spėsi kur nors nuvažiuoti į gražią vietą, ar tiesiog gyveni toje gamtoje, prie ežero. Kai atostogos yra ir darbas, tuomet būni aplinkoje, kuri įkvepia, kur po darbo iškart prasideda pramogos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *