Svarbiausi vestuvių kadrai

Fotografas vestuvėmsJeigu vestuvėms samdomas vestuviu fotografas, vadinasi, tikimasi užfiksuoti kažkokius svarbiausius kadrus. Tačiau galima pastebėti, kad skirtingi fotografai dirba skirtingai ir fotografuoja skirtingus kiekius nuotraukų. Pavyzdžiui, vieni fotografai be paliovos pleškina foto aparatu ir labai daug kadrų padaro. Kiti fiksuoja tik svarbiausius momentus. Visgi net ir tam, kas fotografuoja be saiko daug, reikėtų tiksliai žinoti, kas būtent yra tie svarbiausi momentai, ir į juos orientuotis: būtent juos būtinai nufotografuoti, be jokių išlygų. Kas yra tie svarbiausi momentai per vestuves, fotografo akimis?

5 svarbiausios akimirkos

– Bažnyčioje (žiedai arba bučinys). Jeigu yra tuokiamasi santuokos rūmuose, tuomet paprastai įsiamžinama šalia civilinės metrikacijos, kur gražesnis vaizdas. Tais atvejais, kuomet yra tuokiamasi kažkur bažnyčioje, tuomet svarbiau yra padaryti gražų kadrą viduje. Bažnyčios architektūra – visiškai kitas, tikrai kokybiškas dalykas. Daug geresnis, lyginant su metrikacija, tačiau tuoktuvės bažnyčioje turi būti paskatintos noro iš vidaus. Taigi, tokios svarbios akimirkos turi būti įamžintos. Jaunavedžiai nori arba bučinio, arba žiedų, arba tiesiog visi sustoję netoli altoriaus, ir tai tampa geru būdu įsiamžinti vestuvių vietoje, kur suteiktas santuokos sakramentas, ir pasakyta svarbi priesaika.

– Su vienos pusės giminėmis.

Vestuvės plačiąja prasme yra šventė, skirta šeimai, o kartais ir draugams. Visgi santuoka tai pirmiausia šeimos kūrimas ir stiprinimas, tikėtina, kad ir šeimos medžio naujų šakų atsiradimas. Taigi, normalu ir teisinga yra tiesiog visai šeimai nusifotografuoti tokioje gražioje vietoje, įamžinti tą akimirką. Taip pat nusifotografuoti reikėtų ir su kitos pusės giminėmis. Taigi, viso labo, dar viena papildoma nuotrauka.

– Šventės vietoje. Tai gali būti viena plati nuotrauka, atspindinti, kaip iš tikrųjų atrodė ta šventė. Tiesiog tai bus prisiminimas. Ir visai nebūtina kas sekundė fotografuoti, kaip jaunoji pjauna tortą, jaunasis išsižioja, jaunoji įdeda torto į burną ir pan. Per daug nuotraukų šventės nuotraukoje nėra gerai, nes tai trukdo džiaugtis laisve.

– Išvykoje. Jeigu jaunieji per savo šventę visus dar ir veža kažkur į gražią išvyką, tuomet ten taip pat galima nusifotografuoti ir smagiai praleisti laiką. Išvykai paprastai pasirenkamos nuostabios vietos: ežerai, upės, įspūdingi kraštovaizdžiai. O ne tokios vietos, kuriose būtų negražu. Taigi, išvykoje vestuvių fotografas taip pat turėtų padaryti bent vieną kadrą, kad įamžintų visą tą gražią šventės atmosferą ir malonią nuotaiką.

1 mintis apie “Svarbiausi vestuvių kadrai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *