Nauji butai Vilniuje vilioja visos Lietuvos pirkėjus ir emigrantus

AmbercitySparčiai stiprėjanti nekilnojamojo turto rinka orientuota į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, todėl šiandien nauji butai Vilniuje atitinka išrankiausiųjų poreikius. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad, priešingai nei prieš kelis dešimtmečius, pirkėjas iš tiesų gali rinktis – tiek gyvenamąjį mikrorajoną, tiek NT vystytoją, būsto išplanavimą ar net pro langą matomą vaizdą. Be to, optimalus kainos ir kokybės santykis į Lietuvos sostinę kviečia ne tik visus šalies gyventojus, bet ir ragina iš užsienio sugrįžti emigrantus.

Ką renkasi sostinės pirkėjai?

Vilniaus gyventojai, ieškantys nuosavo nekilnojamojo turto, didžiausią dėmesį skiria mikrorajonui. Priklausomai nuo konkrečių pomėgių, vieni renkasi miesto centre esančius būstus, kiti pirmenybę skiria gyvenimui priemiestyje. Tiesa, atlikti tyrimai rodo, kad didžiausio palankumo sulaukia struktūriškai patogioje miesto zonoje esantys nauji NT projektai, garantuojantys patogų susisiekimą su miestu, darboviete ir pan., tačiau tuo pačiu suteikiantys daugiau privatumo, apsaugantys nuo didžiųjų miesto gatvių triukšmo.

Kodėl verta gyventi sostinėje?

Atlikti tyrimai rodo, kad Vilnius yra sparčiausiai augantis Lietuvos miestas, kuriame jaučiamas nuolatinis nuosavo būsto poreikis. Vilniaus populiarumą lemia geresnės darbo perspektyvos, į kurias gręžiasi darbingo amžiaus žmogus. Studentai sostinę renkasi dėl galimybės mokytis ir augti profesinėje srityje. Beje, NT brokeriai teigia, kad pastaraisiais metais NT būstu susidomėjo ne tik kitų miestų gyventojai, bet ir į užsienį išvykę emigrantai. Būstas perkamas tiek iš sukauptų santaupų, tiek prašant kreditoriaus paskolos. Beje, augantis miestas siūlo itin palankias sąlygas būsto nuomai, todėl įsigytas butas gali būti sėkmingai nuomojamas net ir tuo atveju, jei jame kurį laiką neplanuojate gyventi – tokiu būdu nuosavas NT padeda generuoti nuolatines pajamas.

Kokius projektus renkasi pirkėjas?

Šiuo metu išskirtinio pirkėjų dėmesio sulaukia naujas AmberCity projektas, siūlantis kokybiškus, šiltus ir funkcionalius butus individualiems poreikiams. Jauki gyvenamoji aplinka, vidinis kiemas su poilsio erdvėmis, modernios vaizdo stebėjimo sistemos, patogiai išplanuotos automobilių stovėjimo aikštelės leidžia mėgautis šiuolaikinio, komfortiško gyvenimo privalumais. Atsižvelgiant į gyventojų patogumą, pirkėjui siūlomi tiek dalinės apdailos sprendimai, tiek būstai su pilna apdaila.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *