Ką pirkti geriau: lengvąjį automobilį ar mikro autobusiuką

Kartais tenka yvenime daryti tokius sprendimus, ką geriau pirkti: BMW automobilį su tokiomis šviesomis https://www.autosviesos.lt/bmw-angel-eyes, ar kažkokį transporterį, su daugiau vietos ir galimybe vežiotis daiktus lengviau.

Kur daugiau šviesos?

BMW lemposTaigi, sakykime, nusprendžiate, kokį automobilį pirkti – didesnį, ar mažesnį. Nors tai nėra įprastas kriterijus, bet galite pagalvoti ir apie tai, kada dažniau važinėsite: naktį, ar dieną. Jeigu važinėsite daugiau naktį, žiūrėkite, kad viskas būtų labai gerai su apšvietimu, kad būtų tvarkingi ksenonai, kad būtų geros gabaritinės šviesos. Visa tai jums suteiks tam tikrą laisvę ir vėliau galėsite atsipalaiduoti ir tamsoje važiuoti saugiau. Tik nepamirškite, kad važiuojant pačiame salone turi būti visiškai tamsu, dėl to dažnai ir telefonai, navigacijos, modernūs auto grotuvai, kita įranga reaguoja į tai, kad šviesos būtų kuo mažiau, jie netgi įsijungia specialų naktinį režimą.

Kur daugiau telpa?

Žinoma, kad galvojant, ką geriau pirkti, ar BMW, ar transporterį, reikia galvoti apie talpą. Mat transporterio paskirtis ir yra tokia – pergabenti krovinius, ir gabenti juos tenka tikrai ne mažus. Taigi, reikia rinktis tokius transporterius, kuriuose telpa kuo daugiau, jeigu jums tikrai reikia automobilio būtent pergabenimui.

Kur daugiau manevrų?

Jeigu visgi manote, kad apsieisite ir geriau kartais išsinuomosite trasporterį, tada gla norėsite tiesiog lengvos, gražios, manevringos mašinos. Nebūtinai tai turi būti nauja ir brangi BMW, tačiau galite įsigyti kažkokią lengvesnę mašiną. Visada ją lengviau prisiparkuosite, naktį ir kelyje ji neatrodys niekam grėsminga. Turėsite ir mažiau problemų dėl TA, nes transporteris pareikalauja TA kas metus, tad tenka ir šviesas, ir važiuoklę, ir visiškai viską apsižiūrėti per naują.

Ar reikės mokėti kelių mokestį?

Jeigu visgi perkate kažką, kas galėtų jums tikti ir patikti, dar kartą pagalvokite ir dėl kelių mokesčių. Jau ir Lietuvoje yra keletas kelių, kurie yra naujesni, ir kuriems reikalingas kelių mokestis. Taigi, verta tą mokestį susimokėti, jeigu tikrai naudositės tuo transporteriu. Lengviesiems automobiliams kelių mokesčio nereikia, tačiau štai didesni transporteriai visgi reikalauja būti apmokestinti papildomai. Juk tikėtina, kad būtent juose ir bus vežami kažkokie sunkesni kroviniai, kurie būtent potencialiai ir gadins kažkaip kelio dangą. Taigi, pirkite tokį automobilį, koks jums atrodo geriausias, bet prieš tai gerai pagalvokite, ko jums iš tiesų ne norisi, o ko labiau reikia, ką daugiausia naudosite ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *