Sienų tinkavimas ir betonavimas

Sienų statybos darbaiRemonto atlikimas reikalauja didelio kompleksinio darbo. Jeigu iš esmės keičiama visa namų visinė apdaila, be abejonės susiduriama su tokiu darbu kaip sienų tinkavimas. Šiandien straipsnyje pakalbėsime apie bendrovę, kurios atliekamas sienų tinkavimas Klaipėdoje džiugina daugelį.

UAB Geldina remonto darbai

Uždaroji akcinė bendrovė Geldina savo veiklą vykdo jau ne vienerius metus ir jau yra subūrusi didžiulį klientų ratą gaunanti pačius geriausius atsiliepimus. Pagrindinės bendrovės teikiamos paslaugos – sienų tinkavimo darbai, sienų betonavimas, santechnikos sistemų darbai. Geldina atlieka tokius santechnikos darbus kaip visų tipų katilinių rengimas, katilinių montavimas, katilinių apšiltinimas, šiluminių siurblių montavimo ir priežiūros darbai, šildymo katilų parinkimai, šildymai bei montavimai, grindinio šildymo įrengimai, vidaus ir lauko įdėklų formavimai, baseinų apšiltinimo montavimas, radiatorių montavimas ir kiti darbai. Atliekant remonto darbus, ypač atsakingas ir sudėtingas darbas yra grindų betonavimas. Kodėl? Kruopštumo ir atsakingumo reikalauja pagrindo išlyginimas, tinkamas geodezinių duomenų surinkmas, armatūros parinkimas, būdų išvengti siūlių paieškos, naudojant inovatyviausias medžiagas ir priemones, ir kiti darbai. Plačiau pakalbėkime apie sienų tinkavimą. Kam reikia pasiruošti prieš pradedant rimtus darbus? Pirmiausia labai svarbu paruošti paviršius, pasirinkti geros kokybės tinką ir tam tikrą gruntą kuris garantuotų gerą sukibimą. Dažnai svarbu panaudoti tinko armatavimą, siekiant sustiprinti bendrą sluoksnį. Taip pat, tinkuojant sienas, labai svarbu, kad meistra išlaikytų vienodą atstumą tarp sienos ir purkštuko paviršiaus. Turint omenyje, kad šiandien vis dažniau kalbama apie apie šilumos namuose palaikymą, kokybišką vėdinimo sistemą, todėl reikia ieškoti ekologiškų, geromis drėgmės pralaidumo savybėmis pasižyminčios medžiagų Taip pat svarbu, kad tinkuojant nesusidarytų plyšiai, kuriuose kauptųsi drėgmė ir atsirastų galimybė formuotis pelėsiui. Dauguma žmonių galvoja, kad tokius darbus kaip tinkavimas gali atlikti patys, juk tai ne galutinis vizualaus patalpos vaizdo formavimo darbas, todėl mano, kad ir įgūdžių gerų nereikia. Tačiau reikia nepamiršti, kad net menkiausi nelygumai ateityje gali atsiliept jūsų suremontuotam kambariui neigiamai – gali atsirasti plyšiai, įtrukimai, vizualiai matomi nelygumai ir kiti trūkumai. Yra pasakymas, kad pamatu kaina nieko nereiškia, jeigu visas fasadas vėliau paruošiamas nekokybiškai, būtent todėl sienų tinkavimas Klaipėdoje atliekamas kokybiškai. Uždaroji akcinė bendrovė Gedlina visada pasirūpins, kad galutinis darbų rezultatas ne tik džiugintų jūsų akį, bet ir būtų ilgaamžis bei aukščiausios kokybės. Viskas nuo pat pirmų sienų primatavimų, iki paskutinių darbo akcentų – paviršiaus nutrynimo polistireno trintuve it kempine, čia atliekama, laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų.

Geriausi atsiliepimai apie UAB Geldina

Vaidos ir Elimanto šeima iš Klaipėdos beveik visą savo gyvenimą gyveno sename senamiesčio name prestižinėje Klaipėdos miesto vietoje. Pora neskubėjo atlikti remonto darbų, kadangi namo senumas jau savaime kūrė stilistiškai gražų vaizdą ir žavesį. Tačiau laikui bėgant pasidarė svarbus ekonomiškumas, rūpinimasis ekologija, taip pat ir sveika savo aplinka, todėl pora savo būstą nusprendė atnaujinti. „ Nė akimirkos neabejojau, kad pats šio darbo tikrai nesiimsiu, esu menininkas, mano rankos ne darbui sutvertos, todėl tik bėdos pridaryčiau“- kalbėjo Elimantas, kuris, girdėjęs daug gerų atsiliepomų apie įmonė Geldina, savo būsto remonto darbams pasirinko būtent šiuos specialistus. Būstą Vaida ir Elimantas norėjo atnaujinti kardinaliai. Buvo reikalingas santechnikos pakeitimas, grindų perbetonavimas, taip pat sienų tinkavimas. Uždarosios akcinės bendrovės Geldina komanda dirbo kokybiškai, nustatė puikius terminus, puikiai laikėsi kiekvieno su klientais suderinto žingsnio ir galiausiai būstą pakeitė neatpažįstamai. „Nežinodami, kad sienų tinkavimas Klaipėdoje ir kiti remonto darbai atliekami taip kokybiškai, manau, kad tikrai laukėme per ilgai“- gerų žodžių apie UAB Geldina negailėjo Vaida.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *