Azijietiškos virtuvės meistrai

Maistas yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Puiku, jei visada pavyksta sveikai ir skaniai pavalgyti namuose, tačiau turint omenyje sudėtingą gyvenimo ritmą, nuolatinį skubėjimą ir darbus, per kuriuos pavalgymui per dieną skiriama vos valandėlė, labai svarbu surasti tinkamą vietą pavalgyti mieste. Šiandien straipsnelyje pristatysime bene geriausią kinu virtuve Kaune ir sushi Vilniuje.

Panda – puiki kinų virtuvė Kaune

Rytietiškas maistasRestoranas Kinų Panda įsikūręs Daukšos gatvėje Kaune ir sulaukiantis daugybės gerą skonį turinčių klientų. Restoranas klientams siūlo ypatingo skonio patiekalus ir įspūdingo dydžio porcijas. Jaukioje aplinkoje galite mėgautis dienos pietumis ar vakariene su draugais. Tobulo skonio maistas pristatomas jūsų pageidaujamu adresu į biurą ar namus. Iš Kinijos atvykęs šefas garantuoja patiekalų autentiškumą ir nepriekaištingą skonį. Be viso to restorane galite organizuoti gimtadienius, gedulingus pietus, banketus ir malonius vakarus su šeima ar draugais. Čia pakaks vietos ne tik didelei kompanijai, bet ir šokiams bei pramogoms. Restorano meniu – daugiau kaip šimtas tobulų patiekalų net išrankiausio kliento skoniui. Sriubos, salotos, vištienos patiekalai, gėrimų gausa jus sužavės ir skatins sugrįžti. Iš sriubų asortimento itin populiarios sriubos – saldžiarūgštė aštri kiniškų baltųjų grybų sriuba, jūrų gėrybių sriuba su agurkais, lašišos sriuba su pomidorais, ženšenių sriuba ir kitos autentiško skonio sriubos. Klientų ypač mėgstamos salotos -saldžiarūgštės kopūstų ir morkų salotos, Pekino salotos, kalmarų salotos, krevečių salotos, Šanchajaus salotos ir kitos salotos, tobulai tinkančios kaip užkandis ar pagrindinis patiekalas. Didžiulė ir karštųjų patiekalų įvairovė. Bene populiariausias iš karštųjų patiekalų – traški vištiena su sojų padažu ir aitriųjų paprikų padažu, vištienos gabaliukai Vyšnia, traški saldžiarūgštė vištiena, vištiena su kalmarais austrių padaže, traškūs vištos sparneliai su salotomis, traškios vištų blauzdelės su sezamais ir kiti puikūs patiekalai, dėl kurių į šią kinu virtuve norėsite grįžti dar ir dar.

Majavi – puikūs sushi ir ne tik

Dabar persikelkime į sostinę pas vienus geriausių sushi meistrų Lietuvoje. Restoranas Majavi visada laukia ne tik norinčių skaniai pavalgyti, bet ir mintimis nusikelti į tolimus Azijos kraštus. Majavi restoranas siūlo didelį sushi, grilio patiekalų ir kasdien besikeičiantį dienos pietų meniu asortimentą. Puikūs virtuvės šefai ir meistrai gamindami patiekalus jums ne tik naudojasi autentiškais receptais ir didžiule kulonarine patirtimi. Už puikią kainą ir nepaprastą skonį restoranas siūlo nepriekaištingus dienos pietus, nudžiuginančius jūsų skrandį įtemptą darbo dieną. Galite paskanauti puikių sriubų ir užkandžių, sushi ir sūrio suktinukų. Restoranas taip pat siūlo gausybę grilio patiekalų, puikiai tinkančių jūsų romantiškai vakarienei ir vakarui su draugais. Lašišos, kiaulienos, jautienos, žvėrienos kepsniai, puikūs užkandžiai kepti mėsos ir daržovių patiekalai. Majavi restoranas siūlo galimybę surengti banketus, gimtadienius, šeimos šventes, taip pat gedulingus pietus. Patikėję šiems specialistams savo šventės ruošą ar tiesiog atsisveikinimo su mylimu žmogumi suorganizavimą, tikrai nenusivilsite. Tadas – azijietiškos virtuvės gurmanas, yra išbandęs abu šiuos minėtus restoranus. Kadangi vaikinas yra kaunietis, restorane Panda pietauja bene kasdien dienos pietų metu. Gaminamas maistas jam taip patinka, kad šis čia laiką leidžia ir su draugais savaitgaliais, ir merginą vakarienei atsiveda. Atvykęs į Vilnių Tadas išbandė ir Majavi virtuvės skonį ir taip pat liko neabejingas puikiam šefų darbui. „Dabar žinau, kur kaskart pietausiu ar vakarieniausiu, besilankydamas sostinėje. Aš dievinu azijietišką virtuvę, todėl džiugu kaskart atrasti vis naujesnių ir įdomesnių skonių.“- patikina Tadas, atsitiktinai Majavi atradęs, atvykęs į čia organizuotą draugo gimimo dieną. Nuo šiol mėgstamą kinu virtuvę papildė ir nuostabūs sostinės Majavi sush.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *