Plastinė krūtinės chirurgija ir jos tipai

Plastikos chirurgai patariaYra laimingųjų, kurioms niekada neprireikia net pasvajoti apie tai, ką plastinė chirurgija galėtų padaryti gražaus su jų krūtine, nes pastaroji ir taip atrodo puikiai. Tačiau didžiajai daliai moterų visgi aktualu krūtinės didinimo operacijos, mažinimo, krūtų pakėlimas (plastikoschirurgai.lt/krutu-pakelimas), odos patempimas, ar, blogiausia iš visų – krūties šalinimas dėl vėžio tikimybės ar vystymosi. Kokios būna krūtinės operacijos ir kam jos reikalingas?

Krūtinės didinimas

Populiaru manyti, kad tai dažniausia plastinė operacija, atliekama krūtinės srityje. Tokią nuomonę galbūt išplatino Holivudas ir vakarietiškų žvaigždžių kultai. Tačiau iš tiesų plastinė chirurgija susiduria su daugybe ir kitų rūšių. Į krūtinę implantai taip pat yra dedami. Visgi, ši operacija yra visai nebūtina. Maža krūtinė akių nebado, tačiau pasvajoti apie didesnę niekas nedraudžia. Tad tam tikrais atvejais, ypatingai kai moters darbas yra susijęs su viešumu ir tobula išvaizda, ta operacija yra atliekama.

Krūtų pakėlimas

Kita operacija, kuri taip pat gana dažnai atliekama, yra krūtų pakėlimas. Ji visgi yra labiau reikalinga nei krūtų implantai, nors kartu gali būti suderinta ir abi. Nukarusios krūtys moters nepuošia. Ši kondicija pasiekiama dėl nėštumo ir žindymo, dėl itin didelės krūtinės, dėl įgimtos jos ištįsusios formos, taip pat ir dėl antsvorio bei vėliau sekančio svorio netekimo. Dėl nukarusios krūtinės moterys linkusios gėdytis, jos paprastai nori pašalinti šį defektą, o vienintelis veiksmingas būdas ir yra plastinė chirurgija.

Krūtinės mažinimas

Panašiai kaip ir krūtų pakėlimas, taip ir mažinimas yra dar viena plastinės chirurgijos užduotis krūtinės srityje, apie kurią kalbama mažiau. Tačiau visgi apsidairius turėtume pripažinti, jog yra daug moterų, kurioms per didelės krūtinės kelia ne norą pasipuikuoti, o norą jas susimažinti. Tai ir fiziškai nepatogu, tai kelia diskomfortą. Be to, nors su drabužiais jos ir atrodo gerai, tačiau paprastai realus tikras vaizdas nebūna toks geras.

Šalinimas

Tai liūdniausia operacija, nes šiaip sau niekas krūtų nešalina (išskyrus, itin retus mūsų krašte lyties keitimo atvejus). Dažniausiai krūtinę šalinti tenka tada, kai krūtinėje yra auglys, mezgasi vėžio ląstelės, arba yra labai didelė rizika, kad tai atsitiks. Gali būti šalinama tiek viena krūtis, tiek abi. Dažnai po šios operacijos moterys pageidauja, kad plastinė chirurgija joms padovanotų naujas dirbtines krūtis, sukurtas implantų būdu. Jeigu nėra pavojaus tą daryti, tai irgi gali būti atlikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *