Pagrindinės taisyklės keleiviams lėktuve

Jeigu bilietai į Londoną jau atspausdinti, turbūt ruošiatės kelionei. Galbūt skrendate lėktuvu pirmą kartą? Tuomet jums padarys įspūdį ne tik toks technologijos stebuklas, leidžiantis pakelti jus į orą, bet ir tai, kad lėktuve yra nemažai taisyklių bei įspėjimų. Kokie jie?

Prieš išskrendant: pigių bilietų medžioklė

Verta patikslinti, kad dar prieš išskrendant, reikia mokėti tinkamai ieškoti bilietų. Kaip? Taip, kad tikrai galėtumėte pasakyti, kad gavote tokius bilietus, kokių norėjote, ir už juos nepermokėjote. Jeigu kažkas sako, kad skrydis į Londoną paprastai kainuoja iki 80 eurų, tai ir jūs neturėtumėte mokėti 400 eurų. Ieškoti galima patiems, bet geriausia eiti į tokias svetaines kaip skrydziai.lt, kur jums iš karto bus sugeneruojami pigiausi ir patogiausi kelionių pasiūlymai, iškart apžvelgiant variantus skirtingose oro linijose bei kitur.

Saugumo instrukcijos

Lėktuvu į LondonąKai įlipsite į lėktuvą, jus nustebins, kiek daug bus saugumo instrukcijų. Jau oro uoste ir patikros punkte bus kratomas bagažas ir jūs pats, nes turėsite atitikti saugumo reikalavimas ir nesivežti su savimi įvairių dalykų, kurių negalima vežtis. Tarkime, metalo rankiniame bagaže. Taip pat ir lipsite į lėktuvą pagal taisykles, vis parodant savo dokumentus. Kai atsisėsite, gausite nurodymus, kada segtis diržą, kada negalima niekur eiti, daiktus turėsite dėtis virš galvos į saugyklą, o mažąjį rankinuką ar kokią knygą – kilimo metu pasidėti po sėdyne. Bus ir įvairių saugumo taisyklių instruktažas, kurį išdėstys stiuardesės, o jūs privalėsite visa tai žiūrėti ir įsidėmėti.

Tragedijos atvejai – ar jie realūs?

Išties, žiūrint tą instruktažą dėl evakuacijos ir nelaimės atvejo, jums bus sukeltos neramios mintys. Ar šis lėktuvas gali nukristi? Ar mes taip ir nepasieksime Londono? Lėktuvas nukristi neturėtų, tačiau jūs gaunate tą instruktažą. O kodėl jo negaunate, kai lipate į patį nesaugiausią transportą – automobilį? Arba į traukinį, autobusą? Tai yra transporto priemonės, kurios iš tiesų nuolat nusineša gyvybes ir traumuoja, tačiau su lėktuvu nukritusio žmogaus gal net nė vieno nepažįstate. Juo labiau, tokio, kuris būtų išgyvenęs. Jeigu jis išgyventų, tai turbūt bus nebe jo dėka ir ne jo saugumo reikalavimų laikymosi dėka, o pačios avarijos aplinkybių, kurios gali būti lengvos arba sunkios.

Malonumai lėktuve

Verta paminėti, kad kelionės lėktuvu metu jums bus nuolat siūlomos mokamos paslaugos ir prekės. Galėsite įsigyti maisto, gėrimo ar net gi kvepalų.

1 mintis apie “Pagrindinės taisyklės keleiviams lėktuve”

  1. Skrendant lėktuvu su rankiniu bagažu svarbu atkreipti dėmesį į leistino rankinio bagažo svorį ir išmatavimus. Bene geriausias pasirinkimas yra patogios kuprinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *