Paskola verslui be užstato verslo vystymui

Tiek pradedantis, tiek jau įsivažiavęs verslas negali išsiversti be apyvartinių lėšų. Dažnai žmonės, norintys imtis savarankiškos veiklos skolinasi iš draugų ar giminių įrangai, technikai įsigyti. Vėliau naudojamos lėšos už parduotas prekes ir paslaugas. Sėkmingai verslo plėtrai kartais neužtenka šių apyvartinių lėšų. Pavyzdžiui, statybų įmonė gavo kelis užsakymus ir jai jau nebeužtenka esamų darbuotojų, reikia samdytis naujus. Tačiau pinigai iš užsakymų bus išmokėti dar negreitai. Kyla klausimas iš kur gauti lėšų darbuotojams samdyti? Juk nesinori atsakyti klientui.

Kada praverčia paskola verslui?

Vienas iš sprendimų – paskola verslui be užstato. Nors bankai ne visada linkę skolinti mažoms ir vidutinėms įmonėms, tačiau yra daug alternatyvių finansavimo šaltinių. Privačios finansavimo įmonės skolina lengviau ir greičiau, suprasdamos, jog verslininkui svarbi kiekviena uždelsta diena.

Kitas atvejis, kada gali praversti paskola verslui be užstato – tai sezoniniai verslai. Tai, kad nereikia mokėti užstato yra didelis pliusas įmonėms, kurios neturi turto, kurį galėtų užstatyti. Be to, nereikia atlikti turto vertinimo, todėl sutaupomas laikas ir pinigai, kuriuos reikėtų mokėti vertintojui. Vasaros sezonas trunka 3-4 mėnesius, tai laikas, kada ypač suaktyvėja kurortuose įsikūrę verslai, teikiantys aktyvias pramogas lauke ir kiti. Artėjant sezonui reikia gerai pasiruošti, samdyti darbuotojus, atnaujinti įrangą, galbūt įsigyti papildomą techniką. Po žiemos laisvų pinigų nėra, tad paskola verslui tampa patrauklia alternatyva.

Paskolas verslui be užstato teikiančios įmonės „Noviti Finance“ specialistai pataria gerai apsvarstyti:

– kokia suma yra reikalinga;

– kur ir kaip ji bus panaudota;

– kokį pelną atneš;

– ar atsipirks sumokėtos palūkanos už paskolą.

Jeigu įsivertinus visas rizikas akivaizdu, kad paskola atneš norimą grąžą, telieka pasirinkti patikimą finansų įmonę. Reikėtų kreiptis į kelias įmones ir laukti geriausio pasiūlymo, išsiaiškinti ar nebus papildomų paslėptų mokesčių. „Noviti Finance“ svarbus kiekvienas klientas, todėl netaikomi paslėpti mokesčiai. Nesėkmės atveju leidžiama išsimokėti paskolą per trejus metus ir šiuo laikotarpiu nereikia mokėti delspinigių. Klientai gali saugiai skolintis ir įgyvendinti verslo plėtrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *