Kokie baldai reikalingiausi miegamajame kambaryje?

Kiekvienas kambarys turi savo paskirtį ir priklausomai nuo to parenkami tinkami baldai. Ne išimtis ir miegamasis, kuriame reikalinga ne tik miegamojo lova, bet ir kiti baldai. Vis dėl to, nebūtina pirkti visų baldų, kuriuos tik siūlo pardavėjai. Reikia pasirinkti tik tokius, kurie jūsų atveju bus tikrai jums reikalingi. Taip pat svarbu atsižvelgti į kuriamą interjerą ir kambario plotą.

Miegamojo baldaiBaldus reikia rinktis ne tik pagal kambario paskirtį, bet ir pagal jo dydį. Miegamieji kambariai būna dideli, maži ir vidutiniai. Dideliuose miegamuosiuose baldų dydžiai ir skaičius gali būti neribojami, tačiau mažuose – rinktis reikia labai atidžiai. Mažose erdvėse baldų dydžiai turi būtų standartiniai arba mažesni, nei standartas. Pavyzdžiui, jei renkatės dvigulę lovą, tai rinkitės 200 x 180 cm arba mažesnes. Kai tuo tarpu dideliuose kambariuose galima rinktis ir didesnes lovas, nei standartas. Vidutinio dydžio kambariams galimos įvairios baldų dydžių variacijos, tereikia gerai apgalvoti, kokiose vietose baldai stovės.

Taip pat labai svarbu ir tai, kad reikia pagalvoti ne tik apie baldų dydžius, bet ir baldų kiekį. Miegamiesiems kambariams gamintojai ir pardavėjai siūlo lovas, naktinius stalelius, spintas, komodas, fotelius, nedideles sofas ar suolelius, mažus rašomuosius ar kosmetinius stalelius ir t.t. Ar tikrai visų baldų reikia? Tikrai nereikia visų baldų pirkti. Jums svarbu įvertinti kambario dydį, kuriamą interjerą ir pagalvoti, kokie baldai tikrai reikalingi, o be kurių galima apsieiti. Tikriausiai ne visiems reikia miegamajame fotelių ir sofos? Tai baldai, kurie tinkami labai dideliuose miegamuosiuose, o mažuose jiems paprasčiausiai nebus reikiamos vietos. Būtiniausiai baldai miegamajame yra šie: spinta ir miegamojo lova. Visi kiti gali būti, o gali ir nebūti. Žinoma, patogu, kai yra naktiniai staleliai šalia lovos, tačiau daugelis žmonių apsieina be jų, tačiau be spintos ir lovos tikrai niekas neapsieis. Taigi, labai gerai pagalvokite, kokių baldų jums reikia ir, kiek turite jiems vietos savo miegamajame kambaryje.

Miegamojo kambario interjeras ir jame esantys baldai turi būti suderinti tarpusavyje. Derinkite jų spalvas, dydžius ir kiekį. Galbūt vieniems patinka minimalizmo stilius nors ir kambarys didžiulis, tačiau jiems nesinori daugybės baldų, o kitiems norisi kuo daugiau baldų ir sukurti kitokį interjerą. Viskas priklauso nuo jūsų. Atminkite, kad jūs būsite šiame kambaryje, todėl rinkitės tai, kas jums patinka ir yra gražu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *