Metalas jūsų virtuvėje

Iš kelionės draugai parveža magnetuką su kitos šalies vaizdais, ir jūs iškart įsivaizduojate, kaip jį užklijuojate virtuvėje ant šaldytuvo, nes jis metalinis. Tačiau, jeigu gerai pasidairytumėte po virtuvę, suprastumėte, kad lankstinio metalo apdirbimas vyko ne tik gaminant šaldytuvą, bet ir aibę kitų daiktų. Kas pas jus virtuvėje pagaminta iš apdirbto lankstinio ir kitokio metalo?

Buitinė technika

Metalo apdirbimasTaip, pirmiausia jūs vis tiek kabinsite savo magnetą ant šaldytuvą, nes ten juk atsiveria tokie dideli ir gražūs metalo plotai, tiesiog tikri metalo dyklaukiai. Tačiau namie turite ir daugiau buitinės technikos, o ypatingai virtuvėje. Štai skalbimo mašina, kuri pas jus netilpo į vonią, bet tilpo į virtuvę, taip pat iš metalo. Deja, ant jos magneto nelipinsite, nes nenorėsite, kad jis nukristų, įjungus centrifugą. Taip pat gal turite ir indaplovę, kuri iš vienos pusės bus panaši į jūsų virtuvinę spintelę, o iš kitos vis tiek rasite metalą. Tad, jeigu tektų išmesti jūsų virtuvės baldus ir daiktus kaip laužą, tikrai šie gaminiai keliautų kaip stambios atliekos į metalo laužą.

Gartraukis

Kodėl gartraukio nepriskyrėme prie buitinės technikos? Todėl, kad dabar atgimė senoviškų, skardinių gartraukiųmada. Jie neatrodo kaip įprasta moderni buitinė technika, demonstruojanti savo pažangumą. Jie panašūs į didelius skardinius tarnų virtuvės gartraukius, kol damos pūstomis suknelėmis valgomajame laukia pietų. Taigi, metalo ten daugiau negu bet kada, ir visai nėra stiklo ar plastiko.

Įrankiai

Jeigu eitume prie smulkesnių daiktų, pamatytume, kad ir jūsų paprasti valgymui skirti įrankiai labai dažnai yra taip pat pagaminti iš metalo, ir tai yra pats normaliausias pasaulyje dalykas. Įrankiai ir turi būti metaliniai, nes jie turi įveikti ir supjaustyti didžiausius mėsos arba kito maisto gabalus, ir tai yra jų įprasta pareiga.

Indai

Kai kurie indai taip pat bus metaliniai. Visų pirma, tai bus puodai, kurie galės būti ir iš ketaus, ir plieno, ir aliuminio, ir kitokių metalų. Svarbu, kad indai būtų kokybiškai pagaminti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *