Kam prireiks priekabos?

Kai renkamės automobilį, dažniausiai galvojame ne apie priekabu sesijos variantą, o apie paprastą lengvąjį automobilį ar ką nors kito panašaus. Tačiau kai kurie žmonės iš anksto žino, kad turės specifinių poreikių ir kad jiems prireiks gyvenime ir priekabos. Kada jos prireikia?

Nutempti mašiną

Paprastai neapsieisite be priekabu sesijos, jeigu reikia kažkur nuvežti nevažiuojančią mašiną arba neturinčia technikinės knygelės bei draudimo. Tokiu atveju naudojamos didelės priekabos mašinoms, vadinamos „tralu“. Jas dažniausiai turi tie, kas dirba su automobiliais, atlieka kažkokį automobilių remontą ar varo mašinas iš užsienio. Paprastam žmogui patekus į auto įvykį, tenka skambintis tiems, kas turi priekabas ir už sutartinį atlygį kviestis ją atvažiuoti paimti neveikiančio transporto.

Nuvežti valtis

Priekabu sesijosVandens sporto mėgėjams reikia paprastų priekabų, panašesnių į karkasą ir ratus. Ant jų galima vežtis jachtą, katerį ar šiuo metu taip madingas irklentes bei lentas, skirtas aktyviam vandens sportui. Vasara – puikus metas pramogauti, o tie, kas mėgsta vandenį ir turi tam pinigų, leidžia sau įsigyti ir vieną ar kitą vandens pramogoms tinkančią įrangą, valtį. Tačiau ant mašinos stogo neužsimesi valties didesnės ir nevažiuosi. O ir nenusineši iki ežero. Todėl būtina priekaba. Tačiau nedidelė priekaba valtims nėra brangi.

Vežant kurą

Vasarą ne tik pramogaujame, bet ir, kaip pataria patarlėms „ruošiame kailinius žiemai“. Tai tik pasakymas, o iš tiesų mes ruošiame kurą. Pjauname malkas, vežame anglis, durpes. Su specialiomis priekabomis atveža užsakyto kuro ir išberia mums ant kiemo. Jeigu turite nuosavą priekabą, galite ir patys parsivežti.

Kraustantis

Jeigu gyvenate nuomojame bute ir jūsų gyvenimas dar nėra sėslus, turbūt pažįstamas jausmas, kai tenka kraustytis iš vieno buto į kitą. Nors daiktų ir neturėsite labai daug, vis tiek į automobilį visko nesugrūsite. Tuomet patogu turėti savo ar iš draugų pasiskolintą, o gal išnuomotą priekabą. Į ją sutalpinsite ir savo rašomąjį stalą, ir sofą ir kitus baldus, o taip pat susidėsite ir visus daiktus, taip persikraustymas taps daug paprastesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *