Kaip nukrapštyti nešvarumus nuo automobilio stiklo

Apie stiklo remontąKartais atrodys, kad automobilio stiklo įtrūkimų remontas sunkiai prasidės vien dėl to, kad ant stiklo bus prilipę nemažai įvairių nešvarumų. Jų tikrai nereikia, tačiau stiklo keitimo darbus darys specialistai, apie tai rasite daugiau informacijos čia. Visgi, jeigu dėl kokių nors priežasčių norėtumėte pasistengti nulipdyti įvairius lipdukus nuo automobilių stiklų, tą padaryti galėsite gana nesunkiai. Juk kartais mūsų mašinos langai lieka aplipinti niekam nereikalingais lipdukais, arba, juos nuėmus, lieka bjaurus nešvarumas. Tai mažina matomumą vairuotojui, o kartu ir keičia mašinos išvaizdą.

Karštas vanduo ir muilas

Tai – paprastas ir daug kur pritaikomas metodas, kurį galite išbandyti ir jūs. Galima sakyti, tai yra valymo ir tvarkos klasika – karštas vanduo ir muilas. Galite lengvai imtis tokio tvarkymo ir tiesiog pasinaudodami kempine, suvilgyta į karštą vandenį ir muilu nuvalyti viską nuo stiklo. Jeigu lipdukas dar išvis nenuimtas, pradžioje drėkinti jį vandens ir muilo mišiniu, vėliau nulupti ir su kempine nuvalyti klijų likučius. Jeigu likę tik patys klijai, juos taip pat nuvalyti galima naudojantis šiomis priemonėmis.

Soda

Kita paprasta ekologiška priemonė – sodos naudojimas. Jos rasite bet kuriose ūkinėse prekėse, ir sodą daug kas taip pat kaip klasiką naudoja įvairiems valymo, tvarkymo darbams. Ji turi grūdėtą konsistenciją, todėl su ja galima ir švelniai pašveisti. Visgi, jums reikėtų stengtis nepažeisti paties stiklo paviršiaus, todėl su soda labai stipriai nešveisti, tiesiog šiek tiek pabrūžinti, kad nukristų nešvarumai. Prieš tai irgi reikėtų tuos lipduko klijų likučius pavilgyti šiltu vandeniu.

Karštis

Kita priemonė, su kuria galima nuimti lipdukus nuo automobilio stiklų – tai tiesiog karštis. Ar pastebėjote, kaip keičiantis orams lauke, nuo sienų ima kristi priklijuoti plakatai, nuotraukos? Iš tiesų, besikeičianti temperatūra veikia klijus ir patį objektą, priklijuotą ant paviršiaus, dėl to viskas ir ima kristi. Tą patį efektą jūs galite bandyti išgauti nuimdami nuo stiklų lipdukus. Jums reikės su fenu, plaukų džiovintuvu pūsti į lipduką, kol jis apšils, o tada tiesiog gražiai jį nuklijuoti. Aišku, liks klijų likučių, juos galima nuplauti anksčiau minėtomis priemonėmis, ir vėl pamatyti stiklą švarų.

Svarbiausia, siekiant nuimti lipdukus nuo automobilių stiklų, nepamiršti, kad tai jūs darote ir dėl vairavimo saugumo. Juk kartais mūsų keliuose matomumas būna ir taip labai blogas vien dėl esamo oro, taigi, lipdukai ar nešvarumai neturėtų būti papildomais vaizdą gadinančiais dalykais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *