Įmonė prekiauja grindų plytelėmis ir pataria dizaino klausimais

Įrengdami namus, vertiname individualumą ir ieškome savito stiliaus išraiškų. Interjero dizaineriai teigia, kad kuriant namų atmosferą svarbų vaidmenį atlieka grindų apdaila – tai vienas esminių akcentų, galintis nulemti viso būsto nuotaiką. Bendrovės, kurios prekiauja grindų plytelėmis, pastebi, kad šis pasirinkimas atitinka tiek modernaus, tiek klasikinio būsto viziją. Tiesa, individualiu atveju skiriasi pasirinkimo spalvos, raštai ir faktūra.

Didžiausias dėmesys – plytelių raštui ir spalvai

Grindinės plytelėsIlgą laiką keraminės ir akmens masės plytelės buvo naudojamos vien dėl praktinių priežasčių. Plytelės yra patogiai valomos, nereikalauja sudėtingos priežiūros ir padeda palaikyti švarą. Šiandien, laikams keičiantis ir augant pirkėjų poreikiams, klientams siūloma itin plati grindų plytelių pasiūla, išsiskirianti unikaliais dizaino, spalvų ir formų sprendimais. Šiuo metu plytelės pritaikomos ne tik vonios ar virtuvės, bet ir miegamojo ar svetainės interjerui.

Jaukumo ir šilumos suteikia tinkamai parinkta plytelių spalva ir forma. Siekiant erdvei suteikti daugiau gyvybės ir žaismingumo, paprastai pasirenkami ryškiaspalviai akcentai. Be to, reikia žinoti, kad nuo mūsų pasirinkimo keičiasi ir patalpos vizualinis suvokimas, pvz., šiltos spalvos optiškai mažina patalpą, o šaltos ją padidina, todėl visi paviršiai atrodo tarsi nutolę. Beje, jei galvojate apie itin šviesią, tvarkingą ir elegantišką erdvę, rinkitės blizgaus paviršiaus plyteles, kadangi jos atspindi šviesą. Dizaineriai primena, kad tamsios spalvos yra sunkesnės, todėl paprastai naudojamos grindims, o šviesūs tonai – sienoms. Tiesa, neretai tamsios plytelės klijuojamos ant viršutinės sienos dalies, jei patalpa yra aukšta – taip suteikiama daugiau jaukumo.

Plytelių pardavėjai teigia, kad kiekviena plytelių partija turi jai būdingo unikalumo, todėl išbaigtas ir gražus namų interjeras reikalauja vienos partijos pirkimo. Dažna klaida – manymas, kas plytelių klijavimą galima pratęsti vėliau nusipirkus trūkstamą kiekį medžiagos, tačiau paprastai tokiu atveju skiriasi atspalviai, o net ir nežymūs pakitimai gali darkyti kuriamo interjero harmoniją. Apskritai, remiantis specialistų rekomendacijomis, visais atvejais siūloma įsigyti daugiau plytelių, nei jų reikia. Taip yra dėl to, kad dirbant patiriamas kelių procentų nuostolis, be to, plytelių gali prireikti ir ateityje, norint pakeisti ar atnaujinti susidėvėjusias dalis.

Plytelių klijavimo patarimai

Renkantis plyteles, būtina įvertinti jų klijavimo sunkumus. Jei ketinate šiuo darbu užsiimti savarankiškai, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio plyteles, kadangi šias klijuoti bus lengviau. Jei šiuos darbus ketinate patikėti profesionalams, galite rinktis ir mažesnių matmenų plyteles, kadangi šios, dažnu atveju, atrodo patraukliau. Jei plyteles klijuosite lauke, įsitikinkite, kad jos yra atsparios šalčiui. Šiuo atveju naudojami ir specialūs, lauko sąlygoms pritaikyti klijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *