Svetainė ir jos įrengimas: ką turite žinoti?

Baldai tauSvetainė – viena dažniausiai lankomų gyvenamųjų erdvių, skirta mūsų ramybei ir poilsiui, jaukiam pašnekesiui su šeima ir artimaisiais. Kad svetainė būtų stilinga, jauki ir funkcionali, turite gerai pagalvoti apie patalpos zonavimą ir baldų išdėstymą. Labai svarbu įsigyti aukštos kokybės baldus, kurie ne tik padės kurti atitinkamą atmosferą, bet ir užtikrins ilgaamžę bei patikimą eksploataciją.

Išskirkite svetainės zonas ir venkite daiktų perkrovos

Jei jūsų svetainė yra erdvi, pagalvokite apie kelių skirtingų zonų įrengimą, t. y. apie vietą vaikų žaidimams, erdvę pokalbiams, taip pat – darbo ar skaitymo zoną. Nuspręskite, kurios erdvės yra svarbiausios jūsų šeimai ir pabandykite jas įrengti vienoje patalpoje. Jei jūsų svetainė yra maža, didžiausią dėmesį skirkite baldų funkcionalumui – priimti sprendimai turi užtikrinti funkcinę vertę. Be to, siūlome investuoti į šviesaus dizaino baldus, kurie vizualiai didins gyvenamosios erdvės plotą. Neapkraukite erdvės skirtingo stiliaus baldais ir venkite aksesuarų gausos. Apskritai, minimalizmo sprendimai yra vienas optimaliausių pasirinkimų bet kokio dydžio ir stiliaus gyvenamajai patalpai – paprastos formos ir funkcionalūs mechanizmai užtikrins, kad kiekvienas daiktas svetainėje turėtų savo vietą, tačiau neapkrautų kasdien lankomos patalpos, nekurtų netvarkos ir chaoso.

Rinkitės kokybiškus baldus ir apgalvokite jų išdėstymą

Kaip ir minėjome, įrengiant svetainę, didžiausias dėmesys turi būti skiriamas baldams. Svetainėje turite jaustis patogiai ir ramiai. Bene esminis akcentas skiriamas sofai, kuri paprastai užima didžiausią plotą. Būtina rinktis ne tik kokybišką, ilgai tarnaujančią konstrukciją, bet ir gerai pagalvoti, kur sofa stovės. Interjero dizaineriai rekomenduoja sofą statyti priešais duris arba viename iš kambario kampų, kadangi tai padeda kurti simetriją. Sofa paprastai statoma prieš televizorių, tačiau gerai pagalvokite, ar tikrai to norite. Paprastai televizorius svetainėje tampa esminiu traukos objektu, kuris neleidžia mėgautis žmonių draugija ir kasdienio bendravimo privalumais. Iš kitos pusės, kiekvienai svetainei reikalingas stilingas traukos objektas, kuris atkreiptų dėmesį. Tai gali būti jaukus židinys, meno kūrinys, šviestuvas, originali spintelė ar išskirtinio dekoro užuolaidos.

Kas svetainėje jaustumėtės patogiai, rinkitės aukštos kokybės baldus. Siūlome apsilankyti Baltic baldų centras svetainėje – itin platus baldų pasirinkimas ir originalios dizaino idėjos atitiks kiekvieno pirkėjo poreikius, nepriklausomai nuo to, ar žavitės klasika, ar vertinate modernizmo idėjas. Patyrę meistrai siūlo unikalius baldų projektus ir nestandartinius baldus, išsiskiriančius aukšta kokybe ir nepriekaištingu dizainu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *