Kaip sukurti jaukią aplinka šiltnamyje

Jeigu paklaustumėte savo darbą mylinčio sodininko, kokia jo šiltnamiai kaina parduodami, galbūt nustebtumėte, nes ta kaina būtų tokia, kad tik jūs nepirktumėte. Iš tiesų, geras ir prižiūrimas šiltnamis tampa neįkainojamu to šiltnamio savininkui. Ne paslaptis, kad darbas šiltnamyje visada yra gana malonus dalykas, tačiau taip pat reikia ir mokėti tą šiltnamį įvertinti, jausti, kad jis yra ta vieta, kurioje ne tik dirbi, bet ir ilsiesi. Tuomet ir kaina šiltnamio pakyla. Kaip sukurti tą tikrai labai jaukią šiltnamio erdvę?

Palikite erdvės poilsiui

ŠiltnamiaiKad ir kokie jums atrodys geriausi šiltnamiai kaina, visuomet rinkitės tokį šiltnamį, kuris iš tiesų būtų šiek tiek didesnis nei tas plotas, reikalingas sodinimui. Kam to reikia? Tegul tai būna speciali erdvė poilsiui. Nors iš senų tradicijų susiformavęs požiūris, kad šiltnamyje reikia dirbti juodai, kad kuo daugia maisto prisiaugintume, tačiau jau galime išaugti iš to agrarinio požiūrio ir leisti šiltnamiui būti vieta, kur dirbama be priespaudos. Tad išdėliokite lysves taip, kad būtų patogu prie jų prieiti, o vienoje iš šiltnamio kampų arba aikštelėje per vidurį įrenkite poilsio zoną: pastatykite jaukų kavos staliuką, kelias kėdes, atveskite elektrą, kad čia būtų galima pasijungti visus reikalingus prietaisus.

Pasisodinkite ir gėlių

Auginkite šiltnamyje ne tik tai, kas valgoma, bet ir tai, kas tiesiog gražu. Pasisodinkite gėlių tiesiog tam, kad turėtumėte grožį čia pat. Tai – geriausias būdas sukurti jaukų interjerą natūralioje aplinkoje. Pagalvokite, kaip puiku, jums nereikės kabinti paveikslų su gėlių atvaizdais, nereikės merkti gėlių puokštės, nes gėlės tiesiog čia augs – argi gali būti gražesnė aplinka?

Pajunkite muzikos sistemą

Elektrą pajungti tikrai būtina, o ją turint galima nuveikti labai daug. Vienas iš dalykų, kuris padės sukurti labai jaukią ir gražią aplinką šiltnamyje, bus jūsų muzikos sistema čia. Kas gali būti puikiau, negu darbuotis gražiame, jaukiame šiltnamyje, kuriame dar ir groja stereo būdu jūsų mėgstama muzika arba transliuojamos žinios? Tai ne darbas, o poilsis.

Fotografuokite ir dalinkitės nuotaikomis

Mūsų laikais labai svarbu ne tik objektas, bet ir jo reprezentacija. Todėl jums patiems dėl savęs vertėtų susikurti Instagram ar kitų socialinių tinklų profilį ir nuolat fotografuoti šiltnamio gyvenimą. Tegul nuotraukose atsiranda jūsų puikūs prinokę pomidorai, ką tik prasiskleidusios gėlės, pro šalį rėpliojantis driežas ir visas kitas spalvingas šiltnamio gyvenimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *