Susikurkite stilių neišleisdamos daug pinigų

Nors ne visada norisi vaikytis naujausių madų, tačiau tam tikri madingi akcentai tikrai gali padėti susikurti savitą stilių. Visai nebūtina išleisti daug pinigų, norint įsigyti naujų drabužių ir atnaujinti garderobą. Pavyzdžiui, sukneles pigiau galima pirkti internetu, o tam tikrus stiliaus akcentus (apyrankes, vėrinius, auskarus, ir t.t.) galima pirkti mugėse ar iš antrų rankų.

Jei svarstote, kokius drabužius įsigyti šį sezoną, galite pagalvoti apie naujos suknelės, palto ar kostiumėlio įsigijimą. Madingiausios spalvos šį sezoną yra pakankamai ryškios: oranžinės ir rožinės atspalviai, mėlyna, žalia, medaus spalva. Tikrai galėsite išsirinkti tokias spalvas, kurios galėtų iš tiesų patikti ir derėti prie kitų turimų drabužių. Jei mėgstate sportinį stilių, tokiu atveju rinkitės mėlynos, raudonos ir juodos spalvų derinius.

Stilingi drabužiaiJei mėgstate įvairius raštuotus drabužius, galite rinktis tokius, kurie yra dekoruoti rytietiškų raštų motyvais, taip pat galite rinktis drabužius, puoštus kutais, odos detalėmis. Jei nuspręsite įsigyti naują paltą, rinkitės ilgą, beveik siekiantį žemę paltą, – toks modelis šį sezoną bus itin madingas. Kadangi Lietuvoje ruduo neretai yra tikrai šaltas, galite rinktis ilgaaulius batus, kurie siekia kelius arba jų ilgis baigiasi virš kelių.

Prie drabužių derinkite delninės tipo rankinę, įvairius masyvius papuošalus, dideles raštuotas arba vienspalves skaras. Nepriklausomai nuo metų laiko, visada galite atrodyti stilingai – paprasčiausiai svarbu išnaudoti kiekvieno metų laiko privalumus, ir rinktis puikiai sezoną atitinkančius drabužius. Įsigydamos vos porą šį sezoną madingų drabužių tikrai galėsite susikurti savitus drabužių derinius, ir atrodysite iš tiesų puikiai. Jei nesate tikros, kokius drabužius rinktis, peržvelkite savo spintos turinį: pagalvokite, ar tam tikrus drabužius iš tiesų galėsite priderinti prie turimų, ir apsispręsti bus paprasčiau.

Tikrai nebūtina išleisti krūvos pinigų, norint atrodyti stilingai: paprasčiausiai susiraskite prekybos vietas, kuriose galima įsigyti sukneles pigiau, taip pat pasidomėkite, kur geriausia kaina galima įsigyti kitų drabužių bei aksesuarų. Įsitikinsite, kad visai nebūtina išleisti daug pinigų, norint atrodyti iš tiesų puikiai, ir visai nesvarbu, koks būtų metų laikas, visada galima išnaudoti oro sąlygų privalumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *