Stumdomos durys

Durys jūsų sieninėms spintomsNerasime patalpų, be durų. Jos yra svarbios tiek gyvenamiesiems namams, tiek darbo patalpoms ar kitoms. Dažniausiai durys būna varstomos, tačiau vis dažniau pasirenkamos stumdomos. Tai puikus sprendimas, jei gyvenate mažame bute. Durys, kurios varstosi gali užimti papildomai vietos, kurią galite panaudoti kitoms reikmėms. Pasirinkite stumdomas ir sutaupykite erdvės. Jos puikiai tinka mažiems kambariams, jums nereikės palikti vietos, kad galėtumėte patekti ar įeiti iš patalpos ar į ją. Šiandieną siūlomos įvairios stumdomos durys. Galite pasirinkti reikiamo dydžio, norimo dizaino. Jas galite priderinti prie namų interjero. Tai gali būti ne tik praktiškas sprendimas, bet ir puošmena. Duris galite įsigyti parduotuvėse, užsisakyti, kad jos būtų pagamintos pagal individualų užsakymą. Patogu ir paprasta pirkti internetu, elektroninė prekyba tampa vis populiaresne. Tokiu būdu įsigyti prekes paprasta. Pasirinkite, atsiskaitykite ir pardavėjas greičiausiai pristatys jums į namus ar į kitą pageidaujamą vietą.

Renkantis stumdomas duris svarbu žinoti, kokių išmatavimų jums reikalingos. Pamatuokite angą, kurioje planuojate montuoti. Jums netiks per mažos ar pr didelės stumdomos durys. Tokiu atveju reikės arba jas keisti, arba didinti (mažinti) angą. Svarbu teisingai atlikti matavimus, kaip tai padaryti galite rasti durysinternetu.lt. Pardavėjas siūlo apsilankyti slankiojančių sistemų galerijoje. Pasirinkite duris, kurios jums labiausiai tinka. Užsisakyti patogiai galite internetu, nesvarbu kuriuo metu. Galite rinktis medžiagas bei matmenis, viskuo kitu pasirūpins pardavėjas. Vedlys paskaičiuos kainą, galėsite matyti pasirinktas duris. Apmokėti galite internetu, galite nesibaiminti, tai saugu.

Stumdomas duri sudaro rėmuo (pagamintas iš plieno arba aliuminio), medžio drožlių plokštės padengtos laminatu. Gali būti naudojamas kitoks užpildas (pavyzdžiui, veidrodžio stiklo). Į stumdomų durų komplektą įeina:

  • Stumdomos durys.
  • Viršutiniai bėgeliai.
  • Apatiniai bėgeliai.

Šios detalės yra svarbios, kad galėtumėte naudotis durimis. Galite įsigyti priedus, jie parduodami atskirai. Komplekte rasite tik tris pagrindines dalis. Jų pilnai pakanka, jei jums reikalingos tik durys be papildomų aksesuarų, priedų. Stumdomos durys, tai paprastas ir praktiškas sprendimas.

Ieškote geriausių kainų? Užsukite į elektroninę stumdomų durų parduotuvę durysinternetu.lt. Pardavėjas jums mielai pasiūlys kokybiškas prekes už patrauklias kainas. Galėsite patys įsirengti savo namus be vargo. Užsukite į durysinternetu.lt ir pasirinkite geriausius sprendimus savo namui ar butui. Stumdomos durys jums tikrai patiks, sutaupysite ne tik vietos patalpose, bet greičiausiai ir pinigų. Įsirenkite jaukius namus, į kuriuos norėtųsi sugrįžti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *