Plaukelių šalinimas lazeriu

Plaukelių šalinimasKiekviena moteris nori ne tik gražiai atrodyti, bet ir turėti švelnią odą. Tai daugeliui sukelia nemažai rūpesčių, varginantis ir dažnas plaukelių šalinimas, jie greitai atauga, taip būna ypač vasarą. Šiltuoju metų laiku kiekviena nori apsirengti atvirus drabužius, dėvėti šortus ar trumpus sijonus. Tikrai neatrodysite patraukliai, jei kojos ir pažastys bus nedepiliuotos. Gatvėje galite pajusti, kaip jums skiriamas dėmesys, tik ne toks, kokio norėtųsi. Moterys jau seniai ieško būdų, kaip ilgam laikui atsikratyti plaukelių nepageidaujamose vietose. Nesmagu, kada apsirengiate maudymosi kostiumėlį, o bikini zona netvarkinga. Neretai šalinant šioje vietoje plaukelius suerzinama oda, ji gali parausti, atsirasti spuogeliai. Vaizdas gali būti, kad sergate kokia nors liga, be to, suerzinta oda gali perštėti, niežėti. Šis diskomfortas neretai persekioja moteris ir merginas. Šiuolaikinių technologijų dėka galima atsikratyti plaukelių ten, kur jų nereikia gana paprastai. Plaukeliu salinimas lazeriu tampa vis populiaresniu. Tai puiki naujiena moterims ir merginoms. Kreipkitės ir džiaukitės vasara ir švelnia oda be jokio vargo. Pamirškite skausmingas depiliacijas ir kasdieninį plaukų skutimą skustuvais. Jūs verta švelnios odos, kuri nereikalauja kasdieninės priežiūros. Sapiegos klinikoje dirbantys patyrę specialistai jums gali pagelbėti. Čia dirba darbuotojai, kurių daugelis turi nemažai patirties. Lazeriu atliekamos procedūros jums tikrai pagelbės.

Plaukeliai ant smakro ar kitoje vietoje ant veido tikrai nepuošia nei vienos. Galima juos pešioti pincetu, tačiau tai nėra maloni procedūra. Daugeliui tai skausminga, be to, ataugti gali gana greitai, galite ne visus išpešti tinkamai. Populiarūs šiandieną įvairūs depiliaciniai kremai, su jais reikėtų elgtis atsargiai, kadangi galite pašalinti plaukelius ne tik ten, kur reikia. Pavyzdžiui, galima netyčia paliesti antakius, daugelis mėgsta šalinti plaukelius virš jų ar aplinkui. Nevarkite ir nekankinkite savęs. Plaukelių šalinimas jums padės, galėsite nekompleksuoti ir džiaugtis švelnia oda ilgą laiką.

Atliekant plaukelių šalinimą lazeriu, nepamirškite, kad reikia griežtai laikytis gydytojo nurodymų. Įprastai prireikia mažiausiai keturių procedūrų. Kai kuriems tiek nepakanka, prireikia šešių. Svarbų vaidmenį atlieka jūsų odos tipas, ne mažiau svarbu, koks yra plaukas. Vienos turi gležnus plaukelius, kurie gali būti lengviau pašalinami, o kitos tvirtus ir stiprius, kurių šalinimui gali prireikti daugiau procedūrų. Daugeliui kyla klausima, ar tai skausminga, nereikėtų baimintis, tai nėra labai nemalonu. Svarbu, kad plaukelių šalinimo procedūras atliktų patyrę specialistai. Būtent tokius galite rasti Sapiegos klinikoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *