Nuostabaus gimtadienio aprašymas

GėlėsNe visada tokios didelės ir gražios geliu puokstes gimtadieniui pas mane atkeliauja, kadangi dažnai mėgstu nuslėpti savo gimtadienį nuo žmonių. Tad jį atsimena tik geriausi draugai, kurie kaulija, kad padaryčiau šventę, ir aišku šeimos nariai. Kartais visi klausia: kodėl aš visgi taip nemėgstu rengti savo gimtadienio švenčių? Nežinau. Man gal baisu, kad susirinks žmonės ir nesugebės normaliai tarpusavy bendrauti. O gal tiesiog nenoriu tiek to dėmesio. Bet vis tiek gimtadieniai ateina ir praeina. Tad šiais metais mano geriausi mylimiausi draugai tiesiog neapsikentė to fakto, kad aš niekada nedaru gimtadienio šventės, ie ją susiorganizavo bei padarė už mane. Ir štai kas gavosi.

Gavau puokštes gėlių

Tikrai geliu pristatymas Klaipeda veikia puikiai, nes gėlės pas mane plaukė nuo ryto. Man tai padarė didžiulę staigmeną. Labai nustebau, kai iš pat ryto į duris pasibeldė kurjeriai ir įteikė gražią dėžutę. Dar nežinojau, kas ten bus viduje. O juk galėjo būti tortas, kokia nors dovana, daiktas, bet kas. O buvo gėlės. Bet tai buvo tos gražuolės gėlės dėžutėje. Man be galo patiko toks siurprizo tipas, ir tikrai likau maloniai tokios dovanos nustebinta. Bet tai dar ne viskas. Tada prasidėjo tolimesnių gėlių siuntimas. Po pietų pas mane pasibeldė vyras, apsirengęs… Zoro kostiumu. Tikrai taip, nemeluoju. Tai mane šiek tiek išmušė iš vėžių, bet aš gyvenime daug ko mačiusi, todėl neišsigandau. Iš tiesų tai apsidžiaugiau. Taigi, po šio apsilankymo dar ir darbe šiek tiek gavau dovanų.

Buvo nuostabus tortas

Vakare namuose laukė puikus tortas. Vyras laukė jį pats iškepęs. Aišku, netikėjau, kad pats kepė. Jis pasakė, kad žinojo, kad aš netikėsiu, todėl viską fotografavo. Na taip, jis man tikrai pateikė įrodymus: nuotraukas. Maniau, kad sapnuoju. Nesitikėjau, kad tai gali nutikti, juk jis visai nemoka gaminti. Tačiau akivaizdu, kad nereikia ir nurašyti žmogaus, kadangi jis, kaip ir kiekvienas žmogus, gali tiesiog internete pasižiūrėti vaizdelių ir paprasčiausiai pasigaminti kažką iš interneto pagal receptą.

Laukė puikus koncertas ir šokiai

Sujaudino pasakytos prakalbos ir tostai vakarinėje dalyje, kur restorane, kuriame vyko koncertas, buvo susirinkę nemažai žmonių. Tai mano senesni ir naujesni draugai, kurių iki tol net buvau nesupažindinusi, nes man atrodė, kad jie tarpusavy nerastų bendros kalbos. Bet matėsi, kad jiems kaip tik visiems buvo tik įdomiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *