Nepamirštami nuotykiai vaikų vasaros stovykloje „ Žvaigždė “

Vasara jau pakeliui

StovyklaŠylant orams kiekvienas iš mūsų imame nekantriai laukti smagiausio metų laikotarpio vasaros. Šis metų laikas ypač svarbus mūsų mažiesiems, todėl atraskite laiko jau dabar pasirūpinti savo nuotykių ieškotojų atostogomis. Puikią išeitį Jums pasiūlys vaikų vasaros stovykla „Žvaigždė“, apie kurios spindesį galite sužinoti vos patekę į internetinę svetainę adresu: http://www.stovykla-zvaigzde.lt/.

Atgal į gamtą!

Stovykla įsikūrusi viename gražiausių Lietuvos miestų Birštone, todėl šis šūkis puikiai tinka vietovės apibūdinimui. Ilgiausios mūsų šalies upės Nemuno krantas, jo ypatingo grožio kilpos – tikrai patiks Jūsų vaikui, kuris didžiąją metų dalį praleidžia pilkų pastatų, dulkėtų gatvių bei skubančių mašinų apsuptyje. Ir tai dar ne viskas! Ypatingai gaivų ir gryną orą, raminantį paukščių čiulbėjimą, jaukią stovyklavietės atmosferą užtikrins šalimais esantys miškai. Taigi, tokia aplinka tikrai padės pamiršti miesto šurmulį ir taps puikia bei sveikatai naudinga žaidimų aikštele Jūsų vaikui.

Pramogos nepaliks nuobodžiaujančių

Visgi kiekvienam vaikui labai svarbu linksmai praleisti laiką, išbandyti save naujose srityse bei susirasti naujų draugų, todėl be nuostabios gamtos stovykla taip pat siūlo daugybę nuotaikingų ir Jūsų vaiką ugdančių pramogų. Šaudymo iš lanko, žvejybos, gamtininkų, fotografijos, valties irklavimo būreliai – tai tik keletas užsiėmimų, kurie atskleis naujus vaiko gabumus ir galbūt netgi padės jam atrasti tolimesnį savo kelią bei motyvuos siekti užsibrėžtų tikslų. Veiklos kokybę garantuos patyrę, kvalifikuoti, jaunatviški vadovai, o nelaimės atveju vaiku pasirūpins medikai, todėl galite būti ramūs dėl jo saugumo ir užimtumo. Taigi, nedvejokite ir , jeigu turite vaiką, kurio amžius nuo 7 iki 17 metų, sukurkite jam nepamirštamą vasarą, kurios metu jis sužinos, kaip švenčiama Neptūno šventė bei ką reiškia naktiniai žygiai ar šokiai ir dainos prie laužo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *