Mitai ir faktai apie VET klinikas Lietuvoje

VeterinarijaJeigu Jums rūpi Jūsų gyvūnas – tokiu atveju turite skirti laiko jo priežiūrai ir tuo pačiu džiaugtis galimybe gyventi ne tik su sveiku augintiniu, tačiau taip pat ir garantuoti, kad jis bus laimingas. Žinoma, tam reikalingas VET klinika, kurioje dirba patys geriausi savo sferos specialistai galintys garantuoti, jog bet koks sveikatos trikdis bus gana greitai sutvarkomas.

Žinoma, tam reikalinga gera klinika, o ją rasti bus paprasčiau ignoruojant mitus, kurie dažniausiai pateikiami internete.

Mitas – veterinarų paslaugos yra labai brangios

Tikrai ne. Šiuo metu kinikų yra labai daug, tad dažniausiai tarp jų yra nemaža konkurencija, kuri ir skatina naudotis pagalba tada, kai jos labiausiai reikia. Žinoma, kainos ribos yra labai plačios, tačiau reikia mokėti daugiau, jeigu tik tai užtikrina geresnį gydymą.

Mitas – geriausios klinikos yra didžiuosiuose šalies miestuose

Svarbiausia yra tai, kad specialistas mylėtų gyvūnus ir tuo pačiu bandytų jiems suteikti kuo geresnes paslaugas. Esame tikri, kad tokiu atveju jokio skirtumo kur klinika yra – svarbiausia, kad gyvūnų būtų tinkamai rūpinamasi. Esame tikri, kad didieji šalies miestai nėra vieninteliai, kurie gali tai pasiūlyti.

Mitas – paslaugos teikiamos tik šunims ir katėms

Kai kurie žmonės skundžiasi, kad Lietuvoje geriausias paslaugas gauna tik šunys bei katės, o tie, kurie yra labiau egzotinio tipo gyvūnai – geriau jau nesirgtų. Tikrai ne. Visada ras pagalbą ir roplys, ir paukštis, tik atitinkamai dažniausiai mažiau veterinarų siūlo tokias paslaugas, tad gali tekti skirti daugiau laiko geriausio specialisto pasirinkimui.

Mitas – neteikiamos jokios garantijos

Žinoma, kalbant apie sveikatą dažniausiai suteikti garantijas yra sunku, tačiau kiekvienas atsakingas specialistas gali nurodyti – ko galima tikėtis po vienokios arba kitokios procedūros. Tai padeda šeimininkui kur kas paprasčiau įvertinti galimas pasekmes.

Mitas – paslaugos be jokio rūpesčio

Veterinaro paslaugos yra ta sfera, kurią dažniausiai renkasi ir atitinkamai žmonės. Paprasčiausiai tokiu atveju bus suteikiamos ne tik gydymo paslaugos, tačiau ir pagalba, kuri dažnai reikalinga žmonėms. Jie liūdi, kai gyvūnams yra sunku, tad specialistas su empatijos jausmu yra būtinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *