Kur ne vieta kompiuteriui?

KompiuteriaiAr žinojote, kad dažnu atveju PC repairs, desktop repairs galėtų būti išvengiamas dalykas, jeigu tiesiog kompiuterį laikytumėte tinkamoje vietoje. Labai dažnai apple mac repair, mac repair tampa būtinybe tik dėl to, kad žmonės neatsakingai laiko savo kompiuterį. Tai ne koks nors metalinis kibiras, kurį gali laikyti absoliučiai bet kur, ir jam dėl to nieko nenutiks. Iš tiesų, kompiuteris yra kaip žmogus, kaip dirbtinis intelektas, kuriam visada turi būti taikomos specialios, jam nekenksmingos laikymo sąlygos. Kokios jos, ir kada jos turi būti? Kur negalima laikyti kompiuterio, kad jam nepakenktume?

Ant pledo

Vienas iš dažnai pasitaikančių įpročių yra būti su kompiuteriu lovoje. Ypač tai būdinga vienišiems žmonėms, kurie labai dažnai jaučiasi vieni ir prislėgti, ir todėl vakarais tam, kad geriau užmigtų, tiesiog tol spokso į kompiuterį, kol išaušta rytas. Atsiguli į savo guolį, pasiimi kompiuterį ant kelių ir būna labai smagu. Taip galvojate, o ar taip ir yra? Iš tiesų, jums gal ir patogu taip laikyti kompiuterį, bet jam pačiam tai visada labai kenkia. Paprastai apatinėje kompiuterio dalyje, pačioje apačioje arba kraštuose, būna įrengtos ventiliacinės sistemos. Ventiliacija reikalinga tam, kad prapūstų kompiuterio vidurius ir aušintų jo procesorių bei visas kitas dalis. Taigi, jeigu užkemšate nelygiu paviršiumi kompiuterį, negali praeiti oras. Kai laikote prietaisą ant lygaus stalo, kompiuterio miniatiūrinės kojelės jį šiek tiek pakelia, o tai leidžia išvengti perkaitimo, nes atsiranda pakankamai plyšių, per kuriuos vis tiek gali sėkmingai praeiti oras. Tad norint, kad taip ir būtų, turite žiūrėti ir stengtis taip padaryti, jog kompiuteris tikrai liktų saugus ir nenukentėtų. Jeigu ventiliacija nukreipta tiesiai į pledą, tai ne tik nepraeina oras, bet dar ir pritraukiama visokių pūkų, kurie labai greitai užkemša angas, vėliau oras nebe praeina ir kompiuterį padėjus ant stalo, ir ima kaisti jo dalys. O paskui jis sulėtėja, kol ima gesti.

Dulkėtame kambaryje

Dėl tos pačios priežasties negalima kompiuterio laikyti dulkėtoje aplinkoje. Tarkime, galvojate, kad bus nuobodu lupti tapetus kokiame nors sename kambaryje, tad būtų šaunu į pagalbą pasiimti kompiuterį. Jam tai bus tikrai ne į naudą. Nes dulkės lygiai taip pat pateks į kompiuterio vidų ir jam taip pat pakenks. Šaltame arba karštame kambaryje, drėgmėje esantis kompiuteris taip pat yra netinkamoje aplinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *