Kulūrinis gyvenimas Paupio rajone sostinėje

Vis labiau jaunus vilniečius investuotojus domina naujos statybos butai Paupyje, nes tai puiki vieta gyventi. Namai arti centro, gražiuose kultūriniuose kontekstuose. O kartu ir netoli gamtos, su galimybe prisiparkuoti pakankamo dydžio aikštelėje. Kuo nuostabus naujos statybos name įrengtas butas Paupyje? Tiksliau – gyvenimas šioje vietoje? Pažvelkime į privalumus.

Belmontas ir Pučkorių atodanga – automobiliu

Būstas prie vandensNereikia net sakyti, kad Paupys yra ne Užupis, ir tai yra šiek tiek labiau nutolusi dalis. Na, visgi dar niekada Vilnius nebuvo toks didelis – juk čia visa Lietuvos suvažiuoja. Tad regionai aplink upes yra ir toliau apgyvendinami. Gerai, kad upės net dvi, ir kad susiraizgiusios į gražius mazgus, o ne yra ištemptos lyg Klaipėdos pajūris. Tad čia tikrai galima rasti vietos naujoms statyboms gražiose vietose. Štai Paupys – jau visai šalia kelio į Naująją Vilnią, taigi, ir netoli įspūdingosios Pučkorių atodangos bei Belmonto. Tai labai gražios vietos ir jeigu tik norisi kažkurią dieną su šeima ar šunimi pasivaikščioti gamtoje – geresnės vietos tiesiog ir nerasite.

Užupio Respublika – pėsčiomis

Visiškai šalia – Paupio kaimynas Užupis. Šis rajonas turi savo spalvingą istoriją. Tačiau šiame rajone naujakuriai ne taip ir trokšta gyventi dėl galimų pavojų ir ne visiškai atnaujinto rajono. Tačiau tai vis tiek yra gražus ir geras rajonas. O labiausiai jis vilioja visus savo spalvingu gyvenimu, kultūra ir menais. Tai gyvasis menų rajonas, kuriame nuolatos vyksta tam tikras dūzgesys, primenantis ir bohemą. Kitaip nei naujuose šiuolaikinio meno centruose, kur menas yra tik atvežamas parodyti, integruojamas į miesto erdves, tačiau ten nėra vyksmo realiuoju laiku. Tad jeigu gyvensite Paupyje, galėsite kasdien mėgautis jaukiu, Monmartą ir Paryžių primenančiu kultūriniu Užupio gyvenimu.

Naktinis Senamiesčio gyvenimas visai šalia

Taip pat reikia vertinti ir puikųjį naktinį Senamiestį. Kuris gali vykti visai šalia. Juk tereikia dar šiek tiek paeiti, ir jūs jau Pilies gatvėje bei visoje Senamiesčio dalyje, o galbūt leidžiatės žemyn link nuostabiausios Katedros aikštės.

Geriausios švietimo įstaigos į menus linkusiems vaikams – netoliese

Šeimoms, auginančioms vaikus, tai pati puikiausia aplinka leisti juos į šv. Kristoforo gimnaziją, arba į kitas mokyklas, kur puoselėjami menai, kūryba, kultūra. Aplink ir galybė nuostabių būrelių. Taip pat galima netoliese ir studijuoti, tarkime, Dailės Akademijoje. Taigi, laukia visuomet gražus ir įdomus gyvenimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *