Kol ieškai darbo, įgauk naujų kompetencijų

Bedarbystė ir nuolatinių pajamų neturėjimas – tai itin aštri ir opi tema, kurios vengia dauguma visuomenės narių. Visgi, svarbu akcentuoti idėją, jog neturėti darbo nėra gėda. Tai taip pat nėra situacija, kurią vertėtų slėpti nuo aplinkinių. Atvirkščiai, tai gali būti naujų iššūkių ir nuostabių potyrių priežastimi. Panašioje pozicijoje yra ir kreditai bedarbiams. Dažnai šios dvi temos nėra atvirai afišuojamos viešojoje erdvėje. Išsiaiškinkime ar pelnytai?

Naujos kompetencijosDarbo neturėjimas ir buvimas bedarbiu tai dar nėra tokia bloga situacija, kokia ji gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ieškant darbo, atsiveria gausybė naujų galimybių, taip pat suaktyvėja smegenų veikla ir asmuo tampa palankesnis rizikai, lengviau priima naujas galimybes. Besižvalgant naujo darbo, galima rasti ir gausybę įdomių ir naudingų kursų (dažnai juos galima lankyti nuotoliniu būdu). Dalyvaujant tokiuose kursuose ar mokymuose, kelia asmeninė kompetencija bei profesinės srities žinių bagažas. Taip pat, kursų lankymas, tuo metu kuomet neturima darbo, prideda pliusą ir potencialaus darbdavio akimis. Darbo pokalbyje papasakojąs, jog laisvu laiku tobulinate savo profesines žinias, pelnysite nemažai simpatijų ir pagalbos. Visgi, ne visi kursai yra nemokami, todėl dera šiek tiek investuoti į save. Jei pastaruoju metu ir neturite atliekamų pajamų, situaciją išgelbėti gali kreditai bedarbiams. Nepamirškite, jog tai ši trumpalaikė investicija į save, atsiperka daugiau nei dvigubai, o ką jau kalbėti apie asmeninį pasitenkinimą savimi ir neigiamų emocijų, susijusių su darbo netekimu, sumažinimą.

Apibendrinant galima sakyti, jog kreditai bedarbiams yra viena iš palankiausių galimybių atsiperkančiai investicijai į save. Ypač tai aktualu darbo netekimo situacijoje. Tačiau tokioje būsenoje nereikia pamesti galvos, svarbiausia kryptingai siekti šio to daugiau ir išlaikyti pozityvų mąstymą apie esamą situaciją. Negano to, jei tuo metu kol neturima nuolatinio darbo, daug dėmesio skiriama savo asmeninių kompetencijų tobulinimui yra didelė tikimybė, jog greitu metu rasite dar geresnį darbo pasiūlymą nei turėjote prieš tai. Juk per tą laiką Jūsų žinios tik didėjo, o ne styrojote vienoje vietoje. Būtent dėl gerai apsvarstykite galimybę, kurią Jūsų kompetencijų kėlimui suteikia kreditai bedarbiams ir nepasiduokite viešai sklandančiai pesimistiškai nuotaikai. Viskas priklauso nuo Jūsų pačių. Kiek norėsite ir įdėsite pastangų, tiek ir turėsite pasitenkinimo savo asmeniniu gyvenimu.

Daugiau greitieji kreditai naujiena!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *