Kokie bus metai

Aišku, kad žinote, jog 2016 metų simbolis – beždžionė . Ką atneš šie metai, ir kokie jie bus? Štai jums astrologinis Gerdos horoskopas. Ar norite juo tikėti, galite nuspręsti patys.

Avinas

Kiti metai beždžionėsAvinui beždžionės metai bus dvilypiai, kaip ir du jo ragai. Pirmąją metų pusę aviną kankins dvejonės dėl jo ankstesnių svarbių pasirinkimų. Dėl to jis tarsi dels kažką pradėti, kažko imtis, darbai stumsis iš lėto. Nuo birželio saulė įžengs į Saturno įtaką ir avinui pasidarys viskas aišku. Jis supras, dėl ko klydo, dėl ko ne, ką reikia keisti, ko ne, ir tada kaip reaktyvinė raketa ims vykdyti savo apleistus planus. Geras ženklas avinui šiais metais vilkėti baltos vilnos aulinukus, blogas ženklas – jeigu sudūžta telefonas, kompiuteris.

Jautis

Jaučiui 2016 – ieji metai bus kupini staigmenų. Iki šiol jautis galvojo, kad iš visų jėgų viską darydamas tą darė gerai. Tačiau kovo mėnesį, kai juodojo mėnulio kerai pasieks apogėjų, sapne jaučiui bus parodyti lemtingi ženklai, atskleidžiantys, ką jis daro ne taip. Geras ženklas jaučiui laimėti loterijoje, blogas ženklas – skyrybos, avarijos kelyje.

Dvyniai

Dvyniams beždžionės metai žada šiltus ir jaukius metus. Bus daug vakarėlių, šeimoje geros nuotaikos. Neradę partnerio, suras savo antrąją širdies pusę. Geras ženklas susidėti su aviną vertinančiu ir gerbiančiu zodiako ženklo, blogas ženklas – su pavydžiu ir neištikimu draugu.

Vėžys

Kaip visada geraširdis vėžys 2016 – aisiais tarsi praregės ir nuspręs pabandyti būti labiau egoistas. Visą gyvenimą viską dėl kitų daręs vėžys pagaliau ras būdų ir kaip pamaloninti save. Svarbu: būtina pasikeisti vasarines padangas į žiemines 2016 – ųjų pradžioje ir pabaigoje, žiemos periodais.

Liūtas

Liūtui likimas siųs daug dovanų. Atrodo, laukia tingūs metai su daug skanumynų ir galimu viršsvoriu. Blogas ženklas, jeigu liūtui padidės kraujospūdis, geras ženklas – jeigu pavyks nepriaugti nereikalingų kilogramų.

Mergelė

Pragmatiškos ir skaičiuoti mokančios mergelės bus labai savimi patenkintos visus metus. Deja, visą tą laiką už nugaros iš jų bus skaniai besijuokiama. Mergelės išmintis bus nuvalkiota, o jai tai atrodys aukso žodžiai. Rekomenduojama šiais metais neleisti knygos, nevesti seminarų. Verčiau skirti laiko savęs tobulinimui.

Svarstyklės

Kūrybingoms ir sėkmingoms svarstyklėms netruks charizmos ir šiais metais, tačiau beždžionės metais svarstyklės kaip tik ir panorės pagaliau pažvelgti į pasaulį materialisto akimis. Geras ženklas sutikti aukštą turtingą blondiną, blogas – žmogų su gobtuvu ir peiliu.

I DALIES PABAIGA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *