Kodėl laisvai samdomiems darbuotojams verta nuomotis vietą biure

Vis labiau populiarėjantis darbas iš namų iš tiesų galėtų vadintis ir kitaip. Vadinamieji dirbantys iš namų mielai domisi biuru nuoma Kaune ir galiausiai kasdien arba kelis kartus per savaitę eina į kokį nors biurą. Kodėl dirbantieji iš namų ima dirbti iš biuro?

Laisvai samdomas, nereiškia – dirbantis iš namų

Kodėl atsirado tas pasakymas, kad laisvai dirbantis žmogus dirba iš namų? Todėl, kad jie neprivalo eiti į biurą numatytu laiku ri demonstratyviai pasižymėti, jog nepavėlavo nė minutės ar raudonuoti atėjus keliomis minutėmis vėliau. Tačiau visgi, kad ir kaip būtų, dirbantysis laisvai – lygiai taip pat gali dirbti ne iš namų virtuvės, o kažkur eiti.

Namuose dirbti būna sunku

Biurai ir darbas KauneNemaža dalis žmonių pradžioje gavę tą laisvę dirbti iš namų, jaučiasi nuostabiai. Tačiau vos po kelių dienų supranta, kad tai yra kone neįmanoma. Visų pirma, darbas iš namų yra labai sudėtingas, kuomet namuose yra kitų šeimos narių. Vaikai, vyras – būtinai nuolat trukdys ir neleis laisvai darbuotis arba tarp darbų vaikštant iš kampo į kampą – tęsti darbinę mintį galvoje. Tad dirbti iš namų gali tik tie, kas, pirmiausia, žino, kad namuose nieko nebus darbo metu. Taip pat darbas iš namų atriboja nuo žmonių, atsiranda labai daug rutinos. Žinoma, kai kas tai mato kaip pliusą, nes net ir namisėdos vakarais nori išeiti į miestą "pasižmonėti". Galiausiai, jeigu namai netvarkingi, erzina, tai yra daug pagundų veikti kažką kito, o ne dirbti: tvarkytis, valgyti, gaminti ar miegoti.

Kasdien eiti į biurą irgi nesinori

Taigi, būtent dėl to dažnai darbuotojai nuomojasi biuro patalpas ir nori padirbėti ten. Kasdien eiti privalomu metu ten nereikia, ir kiekvienas pats renkasi sau darbo krūvį, tempą ar laiką, kuomet ateinama į ofisą. Tokių biurų yra ir Kaune, ir Vilniuje, ir kituose didžiuosiuose miestuose.

Biuras motyvuoja darbui

Taigi, atsiranda labai geras balansas ir suderinamumas darbo iš namų ir biure. Nuėjus į biurą, dingsta visi namų rūpesčiai ir dėmesį galima sutelkti tik į darbą. Taip pat vyksta socializacija. Tačiau nėra kažkokio liguisto streso, kad privalai visada eiti į biurą. Kai kurie eina į biurą porą kartų per savaitę, ir tai vis tiek labai padeda pajusti tam tikrą stabilumą ir efektyviau dirbti. Be to, teigiamai veikia tiesiog pats faktas, kad gali dirbti ten, kur tau patogu, gali rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *