Kaip mes ieškojome stogdengio

Sužinoję, kad mūsų namui bus reikalingi įvairūs skardos gaminiai, o bituminės stogo dalys jau tikrai visai prastos, supratome, kad šiais metais taip neišbūsime. Visgi reikės ieškoti kažko, kas galėtų viską sutvarkyti. Vienas variantas yra tik pakeisti ir užhermetinti tas stogo vietas, kur tikrai labai laša, kitas variantas – keisti viską stogo dalį.

Šiaurinė stogo pusė – kritinės būklės

Skardinimo profesionalaiKaip sakė stogdengys Vaidas, kurio skardos gaminiai dabar jau puošia mūsų namo sode stogą, dažniausiai su šiaurine puse ir būna daugiausiai problemų. Juk kaip tik ta pusė patiria daugiausiai aplinkos poveikio, todėl tai yra gana dažna situacija, kai žmonės kreipiasi būtent dėl šiaurinės stogo dalies remonto. Galima pagalvoti, kad jeigu kartais pasiklystum vietovėje ir nežinotum, kur šiaurė, kur pietūs, tai vien pagal stogų būklę galėtum pasakyti, kur šiaurė. Šiaurinė dalis visada būna silpnesnė, ypatingai tuomet, jeigu tai yra koks pigus bitumas ar kita nekokybiška medžiaga.

Sunku rasti gerus stogdengius

Džiaugiamės, kad radome šį jauną talentingą stogdengį, kuris, kaip sužinojome, nuo vaikystės su tėčiu skardindavo ir dėdavo stogus. Tačiau apskritai iki tol stogdengio paieškos buvo tikrai labai sunkios, atsiliepimų internete apie juos jokių neradome, o stogdengių pasiūla Vilniuje ir Vilniaus rajone ne tokia ir didelė. Vaido stogai mus išgelbėjo, tačiau dar be stogdengio reikėjo rasti ir, kas suteiktų skardas bei visus gaminius. Dažniausiai stogdengį samdai darbui nudirbti, o medžiagų reikia ieškoti pačiam. Taigi, radome neblogą interneto parduotuvę ir ten užsakėme viską, ko reikia.

Ieškant skardos gaminių ir visų stogo dangų sunkiausia turbūt buvo tai, kad ne visi skelbia kainas. Taigi, nelabai gali palyginti, kur tau labiausiai apsimoka pirkti. Bet galiausiai priimi realybę tokią, kokia yra, ir prašai vadybininkų, kad paskaičiuotų kainas.

Ieškant stogdengio sudėtingiausia buvo tai, kad atrodo, jog arba dirba kažkokios neaiškios firmos, arba tie darbininkai atrodo baisokai, nelabai norisi jų samdyti, atrodo nepatikimi. Pačius geriausius stogdengius jau iš anksto kas nors būna užsiėmęs, todėl ir sunku rasti. Laimei, mūsiškis buvo labai malonus ir darbus atliko nepriekaištingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *