Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių fotografo stilių

Vestuvių operatoriaiTiek vestuvių filmavimas, tiek fotografavimas gali būti labai skirtingo stiliaus. Ir tik jūs vieni, kurie rengiate sau vestuves, žinote, kokio iš tiesų stiliaus tos vestuvės bus, ir kokių nuotraukų jūs norite. Vieniems žmonėms tinka praktiškai viskas, kiti turi kriterijus fotografavimui – pasirinkite tai, kas atitinka jūsų poreikius, prieš tai susipažinę su populiariais fotografijos stiliais.

Klasikinės, senovinės

Kadangi vestuvės apskritai yra tradicinė šventė, ir joje yra daug tų tradicijų elementų, todėl dažnai žmonės nori irtradicinių vestuvių fotografijų. Taip pat domina ir toks tarytum senovinis vestuvių filmavimas. Kas tai per stilius? Tiek nuotraukos, tiek filmas gali turėti pablukusias spalvas, tokias, kokios būdavo senovinėse juostose. Taip pat galima stengtis, kad į kameros akiratį nepatektų labai modernūs dalykai, kad ten daugiau būtų senovinių grožybių. Gėlės, pūsta nuotakos suknelė, žmonės, tortas – tai dalykai, kurie buvo visais laikais, kada būdavo švenčiamos jungtuvės. Todėl ir šių dalykų fotografavimas, filmavimas jau iškart atkreips didesnį dėmesį būtent į tokias detales. Jeigu norite klasikinių nuotraukų ir filmo, rinkitės tokius kameros meistrus, kurie pasižymėtų būtent tokioje patirtyje. Taip pat tokį norą išsakykite. Geriau šį darbą vis tiek patikėkite profesionalams, o ne žmonėms, kurie nelabai moka fotografuoti, tiesiog uždeda filtrą, ir kičinė fotografija jau padaryta.

Mados dizaino stilius

Jeigu esate stilingi sostinės žmonės, jaučiantys vienu metu ne tik mūsų sostinės, bet ir kitų miestų alsavimą, turėtumėte pagalvoti apie mados dizaino stilių nuotraukose. Nors tai nėra dažnas reiškinys, tačiau jis yra visada galimas. Tiek jūsų vestuvių filmavimas, tiek nuotraukos gali atrodyti kaip profesionalus miesto ir madų fotografo darbas. Tai gali padėti jums atskleisti savo išskirtinumą, o vestuves įprasminti taip, kad jums visada būtų gera žiūrėti išsaugotą medžiagą. Šiuolaikinio meno stilius leis dar daugiau „nusirauti“ į meniškumo pusę fotografui ir kameros meistrui. Tai galės būti ir sumišę elementai tiek mados fotografijos bei filmavimo, tiek meninio filmo kūrimo, tiek meninės dokumentikos. Tiesa, tokiems užsakytiems fotografams jūs nevadovausite ir negalėsite reikalauti, kad suteiktų įprastas vestuvines nuotraukas ir filmą. Jeigu to norite, samdykite papildomai dar ir paprastą fotografą. Reportažinės arba dokumentinės nuotraukos vėlgi bus tai, ką galėsite užsisakyti. Be stiliaus – tai taip pat yra dar viena fotografijos sritis. Pasirinkite tiesiog mažo miestelio fotografą, ir jis galbūt jums padarys nuotraukas bei filmą be stiliaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *