Gydytojai teigia – aulinukai moterims geriausia apsauga nuo ligų

Esant permainingiems orams, nemažai daliai moterų tenka kęsti įvairias atsiradusias kraujotakos ligas, kurias sukelia būtent prasta avalynė. Tapa.lt parduotuvė pabrėžia, kad moterims geriau būtų rinktis batus ne pagal kažkokius principus, o būtent pagal kokybę bei patogumą juos avint. Bene geriausiu pasirinkimu yra laikomi moteriški aulinukai, nes jie nesukelia įvairių ligų, kaip kad aukštakulniai. Būtina pabrėžti, kad ir ši batų kategorija turi būti apžvelgiama kruopščiai – negalima rinktis to kas kainuoja pigiausiai ir atrodo geriausiai.

AulinukaiPirmiausia, verta žinoti, kad moterims neretai atsiranda įvairių stuburo iškrypimo problemų. Tai dažnai sukelia nugaros skausmus gulint, vaikščiojant, darant staigius judesius ar visai nieko neveikiant. Gydytojai šią problemą įvardiją kaip – netinkamų batų sukeliamus padarinius. Panašiai kaip ir su rūbais, taip ir avalynė turi būti perkama tokia, kuri nespaustų. Pavyzdžiui, iš rūbų, labiausiai siūloma vengti stipriai veržiančių korsetų, o iš avalynės – mažesnio dydžio batelių su per daug aukštu kulnu. Žinoma, nuo mados nenori atsilikti nei viena moteris, tačiau tai nereiškia, kad ir kitų batelių negalima rasti pagal skonį. Juk dabar internete yra didžiulis pasirinkimas moterims – jos gali rinktis avalynę tokią, kuri būtų patogi, o taip pat ir leidžianti laisvai ir nevaržomai judėti. Grįžtant prie esmės, gydytojai sako, kad aulinukai, kurie neturi itin didelio kulno, yra bene geriausia išeitis visiems metų laikams. Čia yra akcentuojama kokybė, kai tie batai žiemos metu sulaiko šilumą, o vasaros – kuo puikiausiai leidžia cirkuliuoti orui. Paprasčiausiai, Tapa.lt parduotuvė siūlo rinktis tą avalynės asortimentą, kuris nėra smarkiai nupigintas, nes realiai tie visi maži antkainiai tik parodo, jog tokios parduotuvės prekiauja ne kuo kitu, o jokio ilgaamžiškumo neturinčiu kinišku šlamštu. Šis aulinukų pasirinkimas yra geras todėl, kad jų kulnai neleidžia moterims vaikščioti iškreiptu stuburu. Būtent lygesnis padas bei reikalingi įdubimai garantuoja taisyklingą eiseną.

Kalbant apie kitas problemas, gydytojai teigia, kad neretai moterys per daug sureikšmina savo kūno formų neproporcingumą. Dažniausia problema – didelės pėdos. Moteriškos avalynės parduotuvės dažniausiai prekiauja standartinio dydžio bateliais, tačiau jeigu ateina moteris ar panelė su kiek didesniu batų dydžiu, jai tenka nusivilti. Gydytojai teigia, kad tokios moterys dažniausiai spraudžiasi į rėmus – perka batelius, kurie aiškiai joms yra per maži. Paprasčiausiai, jos drovisi ir kompleksuoja didelių pėdų, nes neva dideles pėdas turi tik vyrai. Būtent todėl jos pasirenka aukštakulnius, į kuriuos koją įkiša tik per kančias. Ką jau kalbėti apie vaikščiojimą? Tai ne tik iškraipo stuburą, bet ir kaip reikiant sutrikdo kraujotaką kojų srityse. Tada moterims, ypač vėsesniais orais, atsiranda didesnis pėdų jautrumas į šaltį. Pėdos dažniausiai mėlynuoja, atsiranda pirštų skausmai, o galiausiai – nesant gydymui, tai tampa ilgalaike kraujotakos problema. Tapa.lt parduotuvė antrina gydytojams – aulinukai visada bus geriausia išeitis, nes jų pasirinkimas galimas ne tik pagal įvairius dydžius, bet ir pagal stilių, tad šiuo atveju siūloma rinktis būtent juos, o ne nerizikuoti savo sveikata vejantis kažkokią madą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *