Ar lengvai susitvarkote su savo buhalterija

Kiekvienam žmogui buhalterines paslaugos užima papildomo laiko. Vieni dirbantys žmonės su jomis tvarkosi greičiau, kiti lėčiau, tačiau nuo šios atsakomybės pabėgti negali niekas. Jeigu norima tvarkingai atsiskaityti su mokesčiais, tai tada ir buhalterija užsiimti reikia. Klausiame įvairių žmonių, kaip jiems sekasi tvarkytis savo mokesčius.

Dizainerė

Buhalterijos tvarkymasUžkalbinta dizainerė sako, kad buhalterines paslaugas jai suteikia speciali įmonė, nes pati ji nenori skaičiuoti. „Tiesiogžinau, kad kiekvienas žmogus turi dirbti savo darbą. Mano darbas tikrai nėra mokesčių pervedinėjimas, pinigų skaičiavimas. Daug geriau jaučiuosi, kai šią atsakomybę priima žmogus, mokantis tiksliai ir teisingai valdyti šiuos dalykus. Tam tikra prasme, aš net bijau, kad buhalterines paslaugos, jeigu aš pati jas atlikčiau, pakeistų kažkaip mano asmenybę ir aš gal dėl to vėliau net negalėčiau kurti. Aš noriu galėti kurti, noriu, kad tie dalykai, kuriuos darau, eitų iš mano sielos gelmių. Todėl man tikrai nereikia papildomai stiprinti sugebėjimo kažką ten skaičiuoti. Juo labiau, niekada to taip gerai nedarysiu, kaip kad daro mano buhalterį. Be to, darbo man užtenka, norisi turėti ir laisvo laiko. O jo gavus pasidžiaugti, pailsėti. Aš tikrai labai ilgai skaičiuočiau mokesčius, tai man užtruktų gal valandą, kai buhalteriai tik 10 minučių. Tai jau geriau aš už savo darbą gausiu atlyginimą, o ji – už savo“, – dalijasi savo patirtimi jauna dizainerė.

Tekstų rašytoja

Kasdien klaviatūrą tarškinanti rašytoja sako, kad pati sugeba susitvarkyti mokesčius. „Mane visada žavėjo, kiek daug tekste yra matematikos. Kažkas gal įsivaizduoja, kad teksto žmogus kažkur skrajoja padebesiais, bet iš tiesų jis labai rimtai ir daug mąsto. Tekstas yra struktūros, jeigu jis yra geras, suprantamas, suvokiamas. Tekste yra tokių struktūros dalių, kur kažkas gimsta iš patirčių mišrainės ir intuicijos, bet tai vis tiek yra struktūra. Ne atsitiktinai keli garsūs filologai ir semiotikai taip pat buvo ir programuotojai. Taigi, man skaičiavimas yra natūralus dalykas, taip pat ta visa mokesčių logika. Aš esu išlavinus tuos smegenų raumenis, kurie geba atlikti šias užduotis. Mokesčius tvarkausi pati, tai nėra sunku, o sudėtinga buvo tik pradžioje, kai susidūriau, bet kiekvienas naujas dalykas, kol jį įsisavini, nebūna lengvas“, – sako moteris.

Psichologas

Savo privatų kabinetą turintis psichologas pripažįsta, kad jam gana sunku tiksliai suskaičiuoti, ir kad kaip tik jau kuris laikas planuoja pasamdyti buhalterių firmą. Linkime jam taip ir padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *