Vestuvės Šiauliuose

Planuojant vestuvių šventę, apmąstyti būtina visas smulkmenas. Net ir automobilių nuoma Šiauliuose turi būti iš anksto suplanuotas dalykas. Mūsų vestuvės buvo tikras galvos skausmas iki joms prasidedant – reikėjo tiek daug visko suplanuoti. Kai jos atėjo, žinoma, šokome, dainavome ir sakėme, kad tai geriausia šventė, kokioje esame buvę. Tačiau iki tol tikrai teko paplušėti.

Drabužių nuoma

Automobilis vestuvėms ŠiauliuoseVisų pirma, reikėjo pasirūpinti drabužiais. Manau, kad vestuvės yra tuštybės mugė, tačiau tą mugę reikia bent kartą gyvenime surengti ir sau. Ir surengti taip, kad visi ilgai prisimintų. Kad nuotraukose visi atrodytų tikrai gražiai, o pramogos, kurias patiriate šventėje, būtų tikrai linksmos ir ne priverstinės. Taigi, pirmiausiai aš rūpinausi ta vizualiąja puse, o vyras daugiau planavo pramogas ir užduotis. Man pirmiausiai teko apgalvoti, ką aš turiu rengtis, ką rengsis pamergės, kaip apskritai turės visi pasipuošti. Nemėgstu, kai per vestuves visi būna nesuderintų spalvų. Taigi, šį kartą paskelbiau spalvinį kodą: visi turi būti mėlyni arba violetiniai, be to, nereikalinga imti jokių vaikų. Kai ką galbūt ir papiktino toks pareiškimas, tačiau man atrodo visiškai logiška, kad aš keldama puotą galiu turėti ir reikalavimus jai. Taigi, su spalvomis viskas kaip ir aišku. Mano suknelė, žinoma, tikrai nebuvo balta nuotakos suknelė. Tai visai kas kita, tai – mėlyna su oranžine persipynusių šilkų žaismas, šiek tiek turintis Indijoje pasitaikančių spalvų motyvų galią.

Automobilių nuoma

Toliau buvo klausimas dėl transporto. Aš norėjau, kad visi, ne tik jaunieji, bet ir visa svita važiuotų gražiomis išnuomotomis ir išpuoštomis mašinomis. Kad kaip senais laikais visi matytų, jog važiuoja susituokę ir vienas kitą atradę žmonės. Taigi, automobilių nuoma Šiauliuose man atrodė reikalas, vertas tikrai daug laiko ir dėmesio. Neketinau važiuoti kokiu nors prastu, nepatogiu transportu, norėjau, kad ir čia viskas būtų idealu. Taigi, pavyko rasti vieną firmą, kuri noriai nuomoja automobilius, ir kur radau tokių modelių, kurie gerai tiko mūsų šventei. Kaip kad laikiausi reikalavimų, planuojant drabužių spalvas, taip pat reikėjo nepritrūkti dėmesio ir įdirbio ir planuojant automobilių spalvas. Čia taip pat pasiklioviau savo spalvine intuicija. Buvo prisakyta, kad automobiliai bus mėlyni, o juos papuošti reikės oranžiniais kaspinais. Taigi, tai bus tas pats spalvinis derinys, kokiu puošis ir nuotaka, tai yra aš. Taigi, visa tai reiškia, kad mes būsime labai gražiai spalviniu aspektu susiderinę žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *