Tautrimo Aštrausko plastikos chirurgija

Šiandien žmogus kaip niekada turi daug galimybių rūpintis savo išvaizda. Į šį rūpestį įeina daugybė aspektų – kosmetika, mityba, sportas, sveikas gyvenimo būdas, poilsis, puiki streso prevencija ir kiti dalykai. Be viso to, šiandien didelę pagalbą norintiems atrodyti gražiau teikia plastikos chirurgijos specialistai. Šiandien pakalbėsime apie Tautrimo estetinės chirurgijos kliniką, išsiaiškinsime, kas yra nosies korekcija ir kitos grožio chirurgijos procedūros, grąžinančios klientams pasitikėjimą savimi.

Tautrimo klinikos paslaugos

TautrimasTautrimo Aštrausko grožio klinika Kaune jau ne vienerius metus padeda žmonėms ne tik paryškinti jų natūralų grožį, bet ir atsikratyti ilgą laiką gyvenimą apsunkinančių su jų išvaizda susijusių sunkumų. Kompetetinga chirurgijos klinikos komanda, kurią sudaro ne tik aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, slaugytojai ir kitas personalas, garantuoja gerai apgalvotus, atsakingus sprendimus, išsamias ir nuoširdžias konsultacijas bei puikią priežiūrą. Klinikos vadovas yra aukščiausios kvalifikacijos chirurgas, turintis itin gerą vardą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Akivaizdu, kad kiekvieno žmogaus svarbiausias turtas ir įrankis gyvenime – jo vidinės vertybės, tačiau šiandien gyvename laikais, kai išvaizda turi nemažą įtaką kiekviename gyvenimo žingsnyje. Svarbiausias to aspektas – žmogaus pasitikėjimas savimi, taigi kartais pašalintas ilgą laiką pasitikėjimą savimi trikdęs išvaizdos defektas padeda tapti sėkmingesniu ir laimingesniu. Kodėl gi tuo nepasinaudoti? Jeigu anksčiau plastinė, estetinė chirurgija buvo pasiekiama tik įžymybėms ir turtingiesiems, šiandien ji prieinama bene kiekvienam. Taip pat svarbu paminėti, kad estetinė chirurgija, ne tik leidžia tobulinti savo kūną, bet ir šalinti randus, atsiradusius po traumų, onkologinių ar kitų susirgimų. Tautrimo grožio ir estetikos klinikos teikiamos paslaugos, tai – krūtų operacijos, kurioms priklauso: krūtų didinimas, implantų įstatymas, krūtų pakėlimas, krūtų mažinimas bei atkūrimas. Taip pat teikiamos veido operacijos, tarp kurių veido pakėlimas, kaktos ir antakių pakėlimas, nosies korekcija. Pastaroji operacija šiandien laikoma populiariausia pasaulyje. Šios operacijos pagalba sprendžiama ne tik estetinė, bet ir fiziologinė problema, kada išlyginama nosies pertvara, pagerėja kvėpavimas ir viso gyvenimo kokybė. Operacijos kaina priklauso nuo jos sudėtingumo. Atsiradus tokios operacijos poreikiui, svarbu susirasti tinkamus specialistus, kurie pirma paskirs jums išsamią, į daugybę klausimų atsakymus padedančią rasti konsultaciją. Reikia turėti omenyje, kad tokio pobūdžio operacijų nevertėtų daryti jauname amžiuje, kad nesutriktų natūrali jauno žmogaus nosies raida. Tarp kitų atliekamų operacijų dar vertėtų paminėti rankų operacijas, kurioms priklauso riešo kanalo atvėrimo operacija. Tautrimo klinikoje taip pat atliekamos kūno kontūro korekcijos, pilvo plastika, riebalų nusiurbimo operacijos, riebalų persodinimo, savų kamieninių ląstelių persodinimo, sėdmenų didinimo, makšties plastikos, lytinių lūpų plastikos, odos darinių šalinimo operacijos. Kadangi klinika teikia ne tik chirurgines, bet ir estetines procedūras, netaikant chirurginės intervencijos, reikėtų paminėti botulino injekcijų atlikimą. Tai ypač populiari procedūra tarp moterų šiandien.

Plastinės chirurgijos nauda

Konservatoriški žmonės dažnai vis dar skeptiškai vertina plastikos chirurgijos nešamą naudą. Kodėl reikėtų bandyti keisti natūraliai gamtos duotas formas? Šiuo atveju būtų galima pateikti tokį pavyzdį. Kada vaiko dantys kreivi, blogas žandikaulio sukandimas, tėvai žino, kad geriausias pasirinkimas, norint atžalai garantuoti gražią šypseną – breketai. Tai pakankamai nemaža investicija, kuri yra padėjus daugeliui turėti gražią šypseną ir atgauti pasitikėjimą savimi. Juk tai tas pats „įsikišimas“ bandant taisyti tai, kas gamtos buvo duota. Akivaizdu, kad plastikos chirurgija populiarės ir ateityje taps dar labiau prieinamesnė. Nesvarbu, kas tai bebūtų: nosies korekcija, veido pakėlimas ar krūtų atkūrimas, jeigu operacija sugrąžina jums pasitikėjimą savimi – dvejoti nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *