Nevaisingumo gydymas

Daug kas sako, kad šiandien liga, grėsmingumu galinti būti lyginama su onkologiniais susirgimais, yra ne kas kitas kaip nevaisingumas. Galintys planuoti kūdikį žmonės, turi didelį džiaugsmą, kadangi šiandien kas ketvirta Lietuvos pora susiduria su vaisingumo problemomis. Ilgai neišgalint pastoti, tokioms poroms duris atveria vaisingumo klinika.

Nevaisingumas – dar ne diagnozė

Vaisingumo klinikaKas gi apskritai yra nevaisingumas. Pasaulinė sveikatos organizacija nustačiusi, kad nevaisingumą galima diagnozuoti kai pora, daugiau nei dvylika mėnesių turėjusi reguliarių lytinių santykių ir nevartojusi jokių kontraceptinių priemonių, niekaip negali pastoti. Tačiau net ir po šio laikotarpio diagnozė nėra galutinė. Kreipimasis į vaisingumo specialistus, gali padėti surasti atsakymus, kur slypi nevaisingumo židinys ir kaip galima apeiti organizmo barjerus. Northway medicinos centro vaisingumo specialistai jau antrus metus iš eilės stebina ypač gerais rezultatais – net kas antra specialistų pagalbos Northway klinikoje sulaukusi pora šiandien jau džiaugiasi gimusiu mažyliu arba turi didelį laukimo džiaugsmą. Specialistų paskiriami tyrimai padeda atsakyti, ar nevaisingumo židinys slypi vyro ar moteris organizme, ar barjerus sukelia sutrikusi hormonų pusiausvyra, sumenkėjusi vyro spermos kokybė. Labai dažnai susilaukti kūdikio poros negali dėl streso ir įtampos kupino gyvenimo būdo, o kartais vien dėl to, kad moteris mano gerai pažįstanti savo organizmą, tačiau iš tiesų klaidingai nusistatanti savo vaisingas dienas arba nepasirenkanti tinkamos pozos lytinių santykių metu ir dėl neįprastos gimdos formos sėkla paprasčiausiai nepasiekianti gimdos. Būtent todėl negalinčioms susilaukti vaikelio poroms patariama nelaukti to dvylikos mėnesių nevaisingumo periodo, o į gydytojus kreiptis anksčiau. Tokiu atveju abejonės būna išsklaidytas ir tinkamas vaisingumo skatinimo procesas parenkamas daug anksčiau. Medicino centro Northway vaisingumo klinika teikia tokioms poroms intensyvią pagalbą ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, kas ypač svarbu pastoti negalinčių lietuvių emigrantų šeimoms. Nepavykus pastoti taikant lengvesnes gydymo priemones, paprastai skiriamos apvaisinimo procedūros.

Simonos ir Edvino sėkmės istorija

Didžiojoje Britanijoje gyvenantys Simona ir Edvinas pastoti bandė daugiau negu trejus metus. Pradžioje viskas atrodė baisiau negu yra iš tikrųjų, kadangi informacijos pora ieškojo tik internete, lietuviškuose forumuose. „Man labai keista, kaip tokioje galingoje šalyle kaip Didžioji Britanija yra tiek mažai prieinamos kokybiškos informacijos pastoti neišgalinčios šeimoms. Vaisingumo klinikos čia tokios brangios ir uždaros, kad sulaukti kompetetingos pagalbos vidutinį atlyginimą gaunančiam žmogui praktiškai neįmanoma“- skundžiasi Simona. Kada pora pradėjo planuoti dar vieno šeimos nario atsiradimą, viską darė atsakingai, skaičiuodami vaisingas dienas, propoguodami sveiką gyvenimo būdą. Nuėjus pas šeimos gydytoją, pora negaudavo jokios informacijos apie galimus tyrimus, hormoninius, vyro spermos tyrimus ir įvairiausias kitas procedūras. Kada pora gavo informacijos, kad Northway klinikos padalinys su vaisingumo centru kuriasi Didžiojoje Britanijoje, pora įgavo vilites. Pora nedelsiant užsiregistravo konsultacijai, kurios metu buvo paskirti išamūs tyrimai. Kraujo, hormoniniai , genetiniai ir vyro spermos tyrimai neparodė jokių nevaisingumą lemiančių rodiklių. Tai porą labai nustebino nes dėl informacijos trūkumo sutuoktiniai manė tiesiog niekada negalėsiantys turėti vaikų. Pasirodo, Simonos ciklas visiškai neatitiko tendencinių skaičiavimų, o ir gimda nebuvo tradicinės formos, todėl norint, kad spermatozoidai sėkmingai pasiektų gimdą, reikėjo papildomų atitinkamų veiksmų. Su profesionalių gydytojų pagalba, keliomis nesudėtingomis procedūromis viskas pavyko sklandžiai ir štai jau trečias mėnesis kaip Simona ir Edvinas ruošiasi tapti tėveliais. „Anksčiau net žaislai vaikams, pamatyti parduotuvėse, priversdavo pravirkti, o šiandien visa tai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *