Ko reikės naujam butui

Turbūt įsivaizduojate, kad naujos statybos butai Vilniuje kur kas lengviau įrengiami nei butai senuose daugiabučiuose. Net ir kiekvienam patrauklus NT projektas Naujamiestyje bus lengvai įrengiamas, tačiau tų kelių korekcijų vis tiek reikės, norint, kad butas atrodytų iš tiesų gerai. Taigi, ko reikės, ir kokios toliau perspektyvos, įsigijus naują butą?

Sienų, grindų dailinimas

NT VilniujePirmas dalykas, apie kurį galbūt galvosite, bus buto sienų, dizaino, interjero sutvarkymas. Turėsite savo viziją, norėsite, kad butas atrodytų vienaip ar kitaip, todėl ir sienas, grindis dailinsite pagal tuos kriterijus, kurie jums bus svarbūs. Gal norėsite sienas aplieti tam tikra glazūra, gal norėsite kilimais iškloti grindis, o gal susidėti parketą. Svarbu ir, kaip bus viskas išplanuota. Žinoma, kad ten, kur vonia, kur virtuvė ir kitos svarbios erdvės, jums jau bus iš krato aišku – iškart paliktos vietos tiems dalykams. Tačiau jūs galėsite patys pasirinkti, kaip įrengti šį naują butą. Kaip dekoruoti sienas, grindis, kaip padaryti, kad viskas būtų tikrai gražu. Kai įrenginėsite butą, kai galvosite, kokios sienos atrodytų geriausiai, kokiomis plytelėmis turėtų būti dengta virtuvės ar vonios kambario grindys, sienos, visada atsižvelkite į spalvas. Spalvos – labai galinga jėga. Teisingai parinktos, jos vers jausti harmoniją, gerą energiją. Darbiniuose kambariuose, tuose, kur turite būti aktyvūs, dėkite ryškesnes spalvas, o ten, kur labiau reikia ramybės bei poilsio – paprastesnes, švelnesnes, pastelines.

Apstatymas baldais

Žinoma, maloniausia dalis yra naujo buto apstatymas baldais, net jeigu tais baldais apstatyti ketinate ir visai senais. Aišku, tai kartu ir jūsų sveiko proto, nuovokos pareikalaujantis dalykas. Esant dabartinėms sąlygoms, kai kone kiekviename baldų salone gali gauti pačius gražiausius, stilingus baldus iš viso pasaulio, norisi, kad ir tavo namai, tavo butas būtų apstatyti pačiais gražiausiais baldais. Tačiau iš tiesų reikia pagalvoti apie išlaidas, reikia šiek tiek prilaikyti arklius piniginėje.

Apšvietimo sistemos

Vienas iš labai svarbių elementų šiuolaikiniame dizaine yra apšvietimas. Jis gali padėti sukurti labai gražų interjerą, jis gali sudėlioti skirtingus akcentus.Vienaip atrodys vaizdas, kai sudėsite šiltas lempas, kitaip – kai šaltas. Be to, dabar populiarios mažos akcentinės lemputės, kurios gali atkreipti dėmesį į įvairias skirtingas detales. Gali būti, kad tik esant tinkamam apšvietimui, jūsų triūsas ir investicijos į gražesnį interjerą galės atrodyti labai gerai. Taigi, pasirūpinkite, kad liktų pinigų ne tik vienai lemputei vidury kambario, bet ir visai apšvietimo sistemai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *