Gėlės interjere ir minkšti baldai UnicornLT – jaukumo židinys

Šiandien vis daugiau žmonių gali sau leisti pirkti neįrengtą būstą arba mieliau renkasi butus, namus su daline apdaila arba bent jau be baldų, kad galėtų patys realizuoti savo fantazijas apie svajonių interjerą. Įmonės UnicornLT produkcijos laukas – minksti baldai, miegamojo lovos, kitos lovos bei sofos, modernūs ir kitokie baldai. Šie meistrai padės jums sukurti svajonių interjerą.

Kaip išsirinkti tinkamus minkštus baldus?

Interjero sprendimaiUnicornLT bendradarbiauja su garsiais ir gerą vardą užsitarnavusiais pasaulio baldų gamintojais iš Belgijos, Turkijos, Vokietijos, Ispanijos, Graikijos ir kitų. Savo produkcija bendrovė garantuoja ilgaamžiškumą ir patogumą, visiems kietųjų dalių karkasams suteikia daugiau nei 4 m. garantiją. Bendrovė gali pasigirti ypač dideliu minkštųjų baltų pasirinkimu. Tai klasikiniai, modernūs, minimalistinio ir ekstravagantiško stiliaus baldai, kūrių didžioji dalis dengti itališka oda. Šiuos baldus nesudėtingai galėsite pritaikyti, kurdami klasikinį, modernų ar skandinavišką interjero dizainą. Internetinėje bendrovės svetainėje pateiktas itin platus ir išsamus katalogas, tačiau tikrą gaminių kokybę ir grožį visada galite įvertinti, atvykę į saloną, kuris yra Ozo g. Vilniuje. Čia jus visada pasitiks patarti ir padėti pasirengę konsultantai, papasakos apie produkcijos medžiagas, kilmę, išklausę jūsų pageidavimus, pasiūlys tinkamiausius variantus. Labai svarbu yra pasitarti su savo srityje nusimanančiu specialistu, kadangi ne visada gali susimąstyti apie tokius dalykus, kad, pavyzdžiui, lova būtinai turi būti bent penkiolika centimetrų ilgesnė už žmogaus kūno ilgį. Taip pat, kad lovą arba bet kurį kitą baldą patartina pirkti tik gerai įvertinus patalpos, kurioje jis stovės, dydį. Juk jeigu pirkinį pastatysite ypač mažoje erdvėje, net ir pats prašmatniausias baldas neatskleis savo grožio, o ir erdvė bus nepatogiai dar labiau susiaurinta. Kartais žmonės atkeliauja nešimi paveikslėliais, nuotraukomis, rodydami į jas ir sakydami, kad nori būtent to, ką mato. Tačiau dažniausiai neįvertinama, kad nuotraukose milžiniška dvigulė lova stovi ne dešimties kvadratų kambaryje, o ir ir nuotraukų apdirbimo programų sukurti efektai iškreipia vaizdą. Pastačius tokią lovą į kas antro vidutinio dydžio bute gyvenančio lietuvo miegamąjį, net vazonines geles ant grindų nebetilptų. Taigi, minksti baldai ar mediniai baldai turi būti pasirenkami ne tik pagal grožį, bet įvertinus erdvės, kurioje jie stoves, specifiką.

Interjero jaukumą kuria augalai

Augalas, kur jis bebūtų – lauke ar pastato viduje, spinduliuoja gyvybę, būtent todėl, norėdami pagyvinti interjerą, suteikti sodrių spalvų, žmonės dažnai renkasi vazonines geles, kabinamus vijoklinius augalus. Tiesa, laikai keičiasi ir butuose didelių vazonų su lubas siekiančiais fikusais žmonės jau taip dažnai nebestato, o, pavyzdžiui, išneša juos į laiptinę, tačiau mažas žalias augalėlis vazonėlyje, nedidelė rožytė ar pamerktos tulpės vazoje – puikiai tinka prie klasikinio, modernaus ar skandinaviško interjero. Pranciška iš Kaišiadorių rajono visą gyvenimą gėles perka iš ilgą patirtį turinčių augintojų – UAB „Žiežmarių gėlės“. Bendrovė siūlo didžiulę įvairovę sodinukų, lauko gėlių, įvairiausių vazoninių augalų, lauko ir vidaus medelių. Visai nedeniai Pranciškos svetainėje atsiradę nauji minkšti UnicornLT baldai yra tamsios odos, o pačios svetainės sienos – tamsiai rusvos, todėl kambarys tapo kiek vizualiai šaltokas. Todėl moteris žūt būt norėjo, kad kažkas suteiktų guvumo. Tam puikiai padėjo įmonės UAB „Žiežmarių gėlės“ pasiūlytas japoninis medelis. Kai marčia Pranciškai patarė namus įsiirenkti minimalistiniu skandinavišku stiliumi ir išmesti lauk senas, tarybinių laikų vazonines rožes, siekiančias lubas, žalumos visgi ėmė trūkti. Tačiau minėtasis japoninis medelis, keli į nedidukus skardinius kibiriukus pasodinti krūminiai pinigų medeliai atgaivino ne vieną būsto kertelę. „UnicornLT baldai ir UAB „Žiežmarių gėlės“ augalų duetas sukuria jaukiausią atmosferą mano namuose – džiaugiasi Pranciška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *