Kaip pakeisti telefono ekraną?

Kartais nutinka dalykų, kurių negalime numatyti, pavyzdžiui, įskyla ar sudūžta telefono ekranas. Tokiu atveju tenka pasvarstyti, kokių veiksmų vertėtų imtis: įsigyti naują telefoną, kreiptis dėl telefono remonto, ar paprasčiausiai savarankiškai pakeisti ekraną. Pastarasis variantas paskutiniu metu tampa vis populiaresnis, ir ekrano keitimas gali būti kur kas paprastesnis nei yra manoma.

Neretais atvejais įsigyti naują telefono ekraną galima pakankamai pigiai, ir visada galima pasidomėti, kas tai parduoda palankiausiomis kainomis. Tuomet, kada jau turėsite reikalingo modelio ekraną, galėsite imtis veiksmų, ir tereikės laikytis tam tikros veiksmų sekos. Internetinėje erdvėje rasite tikrai nemažai patarimų, kaip tai galima padaryti, ir taip pat rasite nemažai vaizdo įrašų, kurie kleistų tai atlikti dar paprasčiau.

Keičiami telefonų ekranaiTaigi, kaip gali būti atliekamas ekrano keitimas? Pirmiausia jums reikės nuimti telefono korpusą, ir pasiruošti perkelti reikalingus komponentus. Kai tai atliksite, galėsite pereiti prie kito žingsnio – komponentų perkėlimo. Tuomet beliks tik pajungti naują ekraną, ir patikrinti, ar jis veikia. Nors iš pradžių tai gali pasirodyti gana sudėtinga, ir gali nepavykti pakeisti ekraną taip greitai, kaip norėtųsi, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pradžių.

Skaityti straipsnį “Kaip pakeisti telefono ekraną?” »