Kokie bus metai

Aišku, kad žinote, jog 2016 metų simbolis – beždžionė . Ką atneš šie metai, ir kokie jie bus? Štai jums astrologinis Gerdos horoskopas. Ar norite juo tikėti, galite nuspręsti patys.

Avinas

Kiti metai beždžionėsAvinui beždžionės metai bus dvilypiai, kaip ir du jo ragai. Pirmąją metų pusę aviną kankins dvejonės dėl jo ankstesnių svarbių pasirinkimų. Dėl to jis tarsi dels kažką pradėti, kažko imtis, darbai stumsis iš lėto. Nuo birželio saulė įžengs į Saturno įtaką ir avinui pasidarys viskas aišku. Jis supras, dėl ko klydo, dėl ko ne, ką reikia keisti, ko ne, ir tada kaip reaktyvinė raketa ims vykdyti savo apleistus planus. Geras ženklas avinui šiais metais vilkėti baltos vilnos aulinukus, blogas ženklas – jeigu sudūžta telefonas, kompiuteris.

Jautis

Jaučiui 2016 – ieji metai bus kupini staigmenų. Iki šiol jautis galvojo, kad iš visų jėgų viską darydamas tą darė gerai. Tačiau kovo mėnesį, kai juodojo mėnulio kerai pasieks apogėjų, sapne jaučiui bus parodyti lemtingi ženklai, atskleidžiantys, ką jis daro ne taip. Geras ženklas jaučiui laimėti loterijoje, blogas ženklas – skyrybos, avarijos kelyje.

Dvyniai

Skaityti straipsnį “Kokie bus metai” »